Wpis z mikrobloga

Czemu Wy tak jedziecie po tej Kindze? Faktyczne, szybko się odpala i pokazuje, ze chce rządzić, ale myśle ze to jest spokojnie do wypracowania. To Aptekarz jest tym „złym”, przecież ON NIE POTRAFI MÓWIĆ. On nic nie wie, nie ma na żaden temat zdania, jak już coś wydobędzie z siebie to jest to masło maślane i rzucanie ogólnikami „jakby” i „itakdalej”. Swiety by z takim typem nie wytrzymał - bo chłop ani nie jest oczytany, ani ciekawy, do tego dziwnie nerwowy i nie jakis alvaro. Kinga się spięła, bo widziała ze on ma na nią #!$%@? i stad jej toksyczne zachowania. Mimo wszystko nie wiem czy jest ślepa czy tak zdesperowana czy aż tak montaz wszystko poprzestawiał, bo gdyby chlop ewidentnie mi pokazywał ze jest mną niezainteresowany to bym go olala a nie spędzała majówkę
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
  • Odpowiedz
@katienca koleś psycha z plasteliny, równie dobrze przez cały program można było postawić słup soli, na jedno by wyszło. W ostatnim odcinku, jak obaj są u tej terapeutki to typ nie pisnął ani słowa #!$%@?. Mamlas jak #!$%@?, o ile sytuacja z łazienką i światłem to -1 dla Kingi, o tyle typek przez cały to chyba -100000000
Ona pyta wprost co on oczekuje a on że nie wie ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@juz_usma znam takie laski co sie szybko odpalają ale są metody żeby takie ujarzmic, tylko trzeba odpowiednio podejść trochę jak pies do jeża a później z górki ( ͡º ͜ʖ͡º) ona też taka jest, ale typ nawet nie potrafił odbić przerzucić kamyczka na drugą stronę, no kompletnie #!$%@? nic. Romzowy przed kamerą to monolog Kingi, a koleś w innym wymiarze XD jak ktoś atakuje to powinien się
  • Odpowiedz
@korni007: może ma braki w relacjach damsko-męskich i nie wie jak ogarnąć się wśród ludzi - zobacz ilu ma przyjaciół. Szkoda mi go, szczególnie, że jego starzy będą mu to wypominać. Imo - jak ktoś cię atakuje, to kończysz znajomość, bo na cholere Ci toksyk w otoczeniu
  • Odpowiedz
  • 6
@korni007: dokładnie! Chłop powinien jej wprost powiedzieć Kinga co Ty to w ogóle robisz, a on tylko siedział z krzywa mina mówiąc ze nic nie wie
No ja #!$%@? szlag by mnie trafił
  • Odpowiedz
@juz_usma jak ktoś cie atakuje to nie dajesz się wyprowadzić z równowagi, i lagkdxisz sytuację stopniowo, na końcu sobie wszystko wyjaśniając, albo po prostu kilka cichych dni na opadniecie emocji, spotkanie, mile spędzenie czasu, rozmowa i już. Obie strony oczywiście muszą tego chcieć. Przynajmniej ja to tak widzę.
  • Odpowiedz
@katienca zero pytań, zero próby zalagodzenia konfliktu, zero rozmowy, zero niczego no ja #!$%@? jakiego mnie panie boże stworzyłeś takiego mnie masz XD dla mnie koleś wygląda jakby relacje damsko męskie widział jedynie w simsach XD od samego początku mnie to zastanawia co on #!$%@? przez cały program, bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem XD
  • Odpowiedz
@katienca: "bo gdyby chlop ewidentnie mi pokazywał ze jest mną niezainteresowany to bym go olala a nie spędzała majówkę" ale ona widząc to, zaczęła na niego #!$%@?ć ostro. To jest ok? Bo chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego gdzie aptekarz zawinił ale ciężko mi by to było ustawić nawet na równi z jej zachowaniem. Jakieś światła, butelki, ja nie będę po tobie sprzątać, jak tak to ja jadę do domu.
  • Odpowiedz