Wpis z mikrobloga

#famemma
#leksiu
Sylwek, bo mi się palec omsknął i wysłałem trąbę hot piętnastce, jak mnie wyratujesz to dam ci powąchać fotel na którym siedziała Fagata

Pamiętacie? Sylwek, wtedy publicznie nie był umoczony w gównie to bronił Leksia jak lwa, w końcu płynie w nich ta sama zwyrolska krew i tak się rozpoczęła drama z Oskarkiem.
Dziś sam jest umoczony w gównie to dla zmyłki postanowił zatapiać z Oskarkiem
Właściwie to sytuacja 1 do 1 taka sama, też były niedopowiedzenia z wiekiem.
Największy hipokryta w sieci został mianowany wyrocznią
Kroledyp - #famemma 
#leksiu
Sylwek, bo mi się palec omsknął i wysłałem trąbę hot pię...

źródło: NmJhZGQ3YQwrCix0fkhsGWhSeC44EWJPP0pgZX4FfFkyRzwuPVY8CDoHdCAjRj4MPRh0Nz0cLx0jRyx2flcnHjoEOz5-ViMPLwx1IjBRLVx_C2pqZFZ4WGdcOCJoHixcKQt3JjAFeVsoCT4jZlV_Tzc

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Kroledyp: z tego co pamiętam to chodziło o to że Leksiu pisał z dziewczyną która poznał przez tindera na którym trzeba oświadczyć że ma się 18 lat. Potem wyszło że była młodsza, ale nadal w granicy wieku prawa.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Boxdel daj sobie spokój jak można porównywać te 2 sytuacje? Leksiu wysyłał jakieś foty i sprośne wiadomości do 15 a Baxton do 14 + zastraszanie lub przekupstwo + krycie pdf + rozsyłanie nudesów dziewczyn po kolegach. Gdzie ty tu widzisz podobieństwa?
  • Odpowiedz
  • 4
wysyłał jakieś foty i sprośne wiadomości do 15 a Baxton do 14


@Bialy7665: Tak jak to Pan Jacek powiedział: Nie zasłaniaj się tutaj granicą legislacyjną zwyrodnialcu

Na całą resztę punktów nie masz dowodu, po prostu tak sobie powtarzacie.
Palcem wam pokazać w którym miejscu Wardęga robi was w #!$%@?, nie zatrybicie.
Ogółem wyrosną z was wzorowi pisowcy, to co wam powiedzą w telewizji tudzież na yt to prawda objawiona i
  • Odpowiedz