Wpis z mikrobloga

@Paayor rękawiczki takie bez palców. Najlepiej z jakimiś poduszeczkami w miejscu, gdzie najczęściej robią się odciski. Kupiłem takie bratu od Nike czy innej Pumy chyba rowerowe i robią dobra robotę.
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch: pewnie że gołe łapy, na sztandze nie da się robić w rękawiczkach.
@cutecatboy rękawiczki odpadają, muszę dobrze czuć gryf w ruchu obrotowym (dwubój)
@Catmmando od 7 lat się nie przyzwyczajają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mirkovsky rzadko kiedy się zrywają bo je obcinam cążkami jak już są duże.
  • Odpowiedz
dwuboju


@Paayor: Do dwoboju tez sa paski, ale krotkie, lezki. https://sklep.kfd.pl/kfd-lifting-straps-tear-shape-profesjonalne-paski-do-martwych-ciagow-p-7729.html

Ja ich uzywam do wszystkie bo tych z dlugimi nie chce mi sie meczyc. Ale ogolnie dlugo cwiczylem w rekawiczkach, bo tez mnie dlonie bolaly. Nie ma nic zlego w cwiczeniu w rekawicach, nawet Ronnie Coleman uzywal. Lec przez miesiac w rekawiczkach caly czas i zobacz czy jest lepiej. Moim zdaniem lepiej cwiczyc w rekawicach niz w ogole nie cwiczyc.
  • Odpowiedz
  • 2
@garar2: ćwiczę z bólem, paski sam robiłem z pasów budowlanych (a może tapicerski) - lepszy materiał (mniej się wbija) i możesz sobie dobrać długość, ja wolę dłuższe, żeby je wygodnie owinąć. W rękawiczkach jest kompletnie inny chwyt i wolałbym ich nie używać. Myślałem że ktoś może ma jakiś dobry patent na ogarnięcie odcisków samych w sobie
  • Odpowiedz
@Paayor: mi pomogl duzo taki chalk w plynie. Ja generalnie nie umiem podniesc trapa 110 kg bo tam mnie lapy od srodka bola, ale jak posmaruje lapki ta kreda w plynie, to chyba mocno go trzymam, i sie nie kreci i mniej to irytuje dlonie
  • Odpowiedz