Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony #pdk

Wczoraj po południu przerzucam kanałami na TV, a tam zaczynają się "Gliniarze" i narrator nawija, że akcja dzieje się w podwarszawskiej stadniny koni. Mając w pamięci dzień wcześniej obejrzany odcinek RSŻ myślę sobie, obczaję chwilę, może trafi się podobna koniara co Agniesia. Niestety, bohaterka i współwłaścicielka stajni dość szybko "kończy" swoją rolę w odcinku. Zawiedziony, mam już przełączać kanał, a tam intro się odpala, co będzie po przerwie i taka znajoma twarz mi mignęła. Odczekałem blok reklamowy i w kolejnej części utwierdziłem się, że to dokładnie ta osoba, o której myślałem. Wierni fani rolnika pewnie kojarzą o kogo chodzi :D

Oczywiście, żeby chodź trochę odnieść się do ostatniego odcinka - o cringowych sprawach zostało już sporo napisane itp. Mi osobiście najbardziej szkoda Natalii, chodź z tyłu głowy też mam, że Bonzo w tym momencie dalej jest mentalnie, gdzieś w wieku 16 lat dlatego szkoda takiej dziewczyny dla niego.
Grealish - #rolnikszukazony #pdk

Wczoraj po południu przerzucam kanałami na TV, a ta...

źródło: 20231113_173811

Pobierz
  • 8
@Grealish: wygląda jak luj xD a mógł sobie żyć spokojnie przy boku kartoflanej księżniczki w bogactwie. A tak to musi tyrać w jakiś biedaprogramach xD