Wpis z mikrobloga

@LuQa: Nexus - czysty system od googla bez żadnych śmieci, gwarancja najszybszych aktualizacji systemu + poprawek, do tego całkiem wydajny procesor, grafika + zadowalająca ilość ramu
@LuQa: teoretycznie tak, ale do nexa zawsze możesz założyć bumper, dwa że mnie szklana obudowa jakoś bardziej przekonała wizualnie. Co do systemu - google edition to nie to samo co falgowiec gugla w danej chwili :).
@LuQa: HTC ma lepiej wykonaną obudowę i robi lepsze zdjęcia przy niedoborze światła, przy całej reszcie wygrywa Nexus(chociaż wyświetlacze dość porównywalne), bierz Nexusa jeżeli tylko pomiędzy nimi się zastanawiasz, jeżeli nie to zainteresuj się jeszcze G2.
@extralion: Androidy z górnej półki są tak samo dobre, jak WP. Powiem więcej - obecnie nawet średnia półka jest zadowalająca. Mam Samsunga Galaxy Core Plus i jestem zadowolony (ale może to tylko pierwsze wrażenie po masakrycznie zmulonej Xperii J xD) Windows Phone jest dobry na budżetowe telefony, w cenie ok. 500 zł za nowy.
@extralion: W przypadku flagowca myślę, że to nie ma znaczenia. Ważniejsze aplikacje mają odpowiedniki na WP, z tym, że na Androida czy iOS są one lepiej wykonane. Np. Facebook Messenger na Androida obsługuje dymki czatu (bardzo wygodna rzecz), natomiast Messenger na WP czegoś takiego nie ma (nawiasem mówiąc na WP wyszedł dopiero dzisiaj).
@LuQa: HTC One. Miałem N5 przez tydzień i odesłałem bo coś się działo z aparatem, później kupiłem HTC One i jestem z tego zadowolony, bo porównanie HTC Sense do gołego Androida w N5 wypada na korzyść HTC. Goły android jest mało praktyczny, brakuje w nim wielu rzeczy.

Poza tym nie wiem jak dużą wagę przywiązujesz do designu, bo HTC One to moim zdaniem jeden z ładniejszych telefonów w ostatnim czasie. Nie