Wpis z mikrobloga

zgodnie z rozporządzeniem z 26 września 1997 roku


@sajko: kobieto musisz zrozumieć że ustawa to ustawa a życie to życie, i jakby tak robić wszystko zgodnie z ustawami to by na nic ludzie pieniędzy nie mieli

  • Odpowiedz
@sajko: "należy się", "walczę z pracodawcą ", pewnie jeszcze w związkach zawodowych się udzielasz? Najgorszy typ pracownika co kąsa pracodawcę
  • Odpowiedz
@sajko: weź się zdecyduj z którego dnia i roku jest to rozporządzenie specjalisto ds bhp od siedmiu boleści, bo co komentarz to daty inne. Do tego przygłupie posiłki nie są profilaktyczne tylko REGENERACYJNE. Co za tuman, zwolniłabym cię z marszu
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: nie wierze ze to twoj kołchoz predzej twoj prywatny warsztacik, komu sie opyla przy obecnych mozliwosciach, szlifowac narzedzia zamiast uzywac weglikow, tylko hobbystycznie sie jeszcze takie rzeczy robi albo na swoja reke.
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: ty to chyba lubisz naprawde - dzien w dzien super fotki jak pijesz kawe i uzalasz sie nad swoja praca i pozycja - jak ci sie nie podoba to ja zmien - pro tip: wrzucanie zdjec na wypok nic nie zmieni - ale chyba chodzi tylko o zaspokojenie atencji xD
nawet mi cie nie zal.
  • Odpowiedz
@sajko: chyba pip słabe efekty przynosi biorąc pod uwagę skalę tego procederu.
W sumie jak się zgłosi i okaże się że jednak Janusz łamie prawo co dalej?
  • Odpowiedz
@justAnotherOne: niee, to zwykły kubek za 6zł z jakiegoś eleclerca.

@cielak44 pip to nie jest instytucja jak przedstawiają ją wykopki, pipy raczej dążą do poprawy warunków pracy niż karania pracodawcy mandatami 30k cbl za to że temperatura w miejscu pracy jest 4 stopnie zamiast 14. Pracowałem w wielu zakładach gdzie konkurencja lub byli pracownicy donosili na szefa, zwykle zmyślone zarzuty, przyjeżdżał inspektor przeszedł sie po hali wypytał o istotne rzeczy i
  • Odpowiedz