Wpis z mikrobloga

@AnonimowyPan ja zrobiłem konto na Bitnovo i próbowałem wykorzystać ale kod invalid. Wygląda jakby ktoś wykorzystał go wcześniej albo rzeczywiście coś jest nie tak skoro usunął możliwość doładowania konta przez Bitnovo. Zobacz mój wątek z ostatnich dni.
@AnonimowyPan: możesz utworzyć konto na Perfect money na teleelevidenie wybrać płatność Perfect money wpisać kwotę ile chcesz doładować, przeniesie Cię na stronę do płatności...ewentualnie wybierz tam jak nie masz założonego konta na Perfect money to na zielono kodwex.pl znajdź na liście np Kod do Perfect money za 10euro wykupisz przyjdzie Ci coś jak z Bitnovo Kod na maila skopiuj i wyślij mu na e maila i czekaj jak doładuje....
Kameleon1 - @AnonimowyPan: możesz utworzyć konto na Perfect money na teleelevidenie w...

źródło: Screenshot_2023-11-12-18-56-03-974_com.opera.browser

Pobierz
ja zrobiłem konto na Bitnovo i próbowałem wykorzystać ale kod invalid.


@The_Clairvoyant: A jaki format kodu jest? Pisz do supportu bitnovo, oni ci napiszą czy kod jest legalny, czy ktoś cię oszukał.
@AnonimowyPan: PP masz powiazane ze swoja karta debetowa. Ja go zawsze prosze o mozliwosc zaplaty PP i podanie aktualnego maila do tego. Nie kazdemu daje odkad jeden czort tutaj z wykopu wysral sie z tym adresem w swoim wpisie.