Wpis z mikrobloga

prawdziwymi przegranymi tej walki są wszyscy ludzie z europy którzy siedzieli do 6 rano zeby to zobaczyc xd
takiego cockblocka to dawno nie miałem
#ufc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zicogod: a tam #!$%@?, jakbym wstał tylko na walke wieczoru to nie widziałbym nokautu wieczoru(świety denis załęcki), zresztą wszystkie walki według mnie były ciekawe do oglądania, nie licząc mackenzie dern co mi wszystkie kupony #!$%@?ła. (ale co tu sie dziwić, jak ta dżesika wyglądała jakby trenbolon #!$%@?ła + jakieś hormony).
  • Odpowiedz
  • 1
@onetouch92pl: ogólnie gala bardzo spoko wyszła ale nie ma sie co oszukiwać, każdy czekał na main event który zostawił baaardzo duży niesmak, to przecież nie pierwszy raz kiedy jiri zostaje odcięty w walce tylko po to żeby sie zregenerować i skończyć przeciwnika przed czasem
  • Odpowiedz
@zicogod: zawsze walka mogła się skończyć w pierwszej rundzie, wtedy dopiero pozostałby niesmak walki wieczoru, a tak to chociaż mieliśmy okazje zobaczyć te kocie ruchy pijanego mistrza. ()
  • Odpowiedz
@zicogod: ale ty tak opisujesz sytuacje, jakby przerwanie walki dotyczyło tylko i wyłącznie lecącego Prochazki. A nie sądzisz, że może jednak prawie 20 ciosów łokciami z rzędu wpłynęło na decyzję, która została sfinalizowana nieprzytomnym zawodnikiem?
  • Odpowiedz