Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #przegryw #pua #heheszki

Chłopaki nie wiem jak to stało dzisiaj powstanowilem pójść na tak zwany "pua" z rana ale jedynie co zdobyłem to przesłuchanie na policji bo jakaś dziewczyna zadzwoniła na policję kiedy do niej podeszłem Naprawdę nie wiem jak to się stało przecież wczoraj jakis redpillowy coach na YouTube shorts mi powiedział że nie ma sensu korzystać z tindera jeśli nie jesteś Chadem i powiedział że Pua jest lepszy więc to zrobiłem ale nie działa naprawdę nie wiem dlaczego właśnie wczoraj kupiłem sobie nowy pasek do spodni a z rana wziąłem zimny prysznic ale i tak się nie udało czy to oznacza że Redpill jest błędny

Czy Redpill jest błędny?

  • Tak 63.6% (35)
  • Nie po prostu byłeś nie pewny siebie( ͡° ͜ʖ ͡°) 36.4% (20)

Oddanych głosów: 55

  • 17
@power-weak:

Widzisz. Nie masz pojecia o czymkolwiek.

“Taking the redpill” is a reference to The Matrix, in which the main character takes a literal red pill in order to learn the truth about his society. In this context, the redpill refers to men awakening to the reality of male subjugation by women under feminism.
@podrywacz1: Przy kontakcie z ludźmi których nie znasz różne rzeczy mogą się wydarzyć. Po prostu miałeś szczęście że nic takiego się nie zdarzyło i to by było na tyle.
@podrywacz1: Po prostu trzeba umieć filtrować i nie zawracać głowy tym którym się nie powinno i statystyki były by inne. Na tym samym polega problem z Tinderem czy innymi portalami. Wyświetla się mnóstwo dziewczyn i weź tu odfiltruj nie znając nikogo która może być wolna i zainteresowana żeby nie tracić czasu na nietrafione hity. Tu chodzi o właściwy target a nie pewność siebie, atrakcyjność czy inne głupoty wtłaczane przez puasów do