Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #prettyprivilege #chad #incel #heheszki #logikarozowychpaskow

Według kobiet (nie wszystkich)

Incel nienawidzi kobiet: Głupi Incel niech się lepiej zabiję nikt nie lubi jego brzydkiego ryja tak czy siak. LoL

Chad nienawidzi kobiet: Biedny. :( Pewnie został skrzywdzony przez swoją matkę lub byłą dziewczynę mogę go "naprawić". :)

Incel Nie wychodzi z domu: Ja #!$%@? XD żeby być takim przegrywiem?. Współczuję jego matce

Chad nie wychodzi z domu: To takie słodkie (ʖ̯) Najpewniej nie wychodzi bo się uczy różnych rzeczy jak na przykład: Języki, Programowania czy pracą czy czymś innym. Ogólnie to lubię takich facetów którzy zamiast imprezować wolą się zajmować samorozwojem.

Incel pracuje w Januszexie: To jego wina mógł się w szkole uczyć a nie grać w gry. Dobrze mu tak

Chad pracuje w Januszexie: Najważniejsze że Pracuje. Jakby nie pracował to by było źle ale jak pracuje to nie ma problemu przecież żadna praca nie hańbi

Incel nie ma znajomych: Szczerze? To też bym nie chciała mieć brzydkiego znajomego a tym bardziej być dziewczyną jego XD

Chad nie ma znajomych: Nie! Ja mogę być twoja znajomą nie! Moge być nawet twoją dziewczyna Preciez każdy zasługuje na wsparcie i szacunek kogos()

Incel nie umie gotować: Nic dziwnego nie wydaje mi się żeby umiał nawet wymienić żarówkę XD

Chad nie umie gotować: Oj tam oj tam Mężczyzni nie muszą tego umieć Poza tym ja bym chętnie zostało jego kucharka hihi.
  • 8
  • Odpowiedz
@power-weak dokładnie, dlatego powinny być traktowane zgodnie z naturą, nie jak księżniczki, którymi nie są.
To przewrotne, że istoty, które kierowane są naturalnymi instynktami i emocjami, którym nie są w stanie się oprzeć nazywają siebie wyzwolonymi xd

Choć drugą naturą kobiety jest kłamstwo, czyli wszystko się zgadzab
  • Odpowiedz