Wpis z mikrobloga

@GoracyDelfin: no i co tam w tym Oppenhaimerze zobaczyłeś, czego ja nie widziałem w multikinie? Bomba lepiej wybuchła? xD

Mnie bardziej ciekawił udział w tym projekcie osób, których teorie były podstawą moich studiów, a nie efekty wizualne bomby, ale każdy idzie do kina po coś innego.
no i co tam w tym Oppenhaimerze zobaczyłeś, czego ja nie widziałem w multikinie? Bomba lepiej wybuchła? xD


@Ogau: to tak jakbyś mówił, że oglądałeś film w FHD (1080p) a w 4K, niby obraz ten sam a różnica kolosalna. Ale rozumiem, jesteś z tych ludzi którzy myślą że mają racje i nic ich nie przekona, po prostu kino iMAX to pic na wodę dla Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡
Ale rozumiem, jesteś z tych ludzi którzy myślą że mają racje i nic ich nie przekona


@GoracyDelfin: no na pewno nie przekona mnie obrażanie mnie bez ani jednego rzeczowego argumentu.
no na pewno nie przekona mnie obrażanie mnie bez ani jednego rzeczowego argumentu.


@Ogau: no tak bo przecież "film w FHD (1080p) a w 4K, niby obraz ten sam a różnica kolosalna." to żaden argument, kurde ja to jestem głupek.
ja to jestem głupek


@GoracyDelfin: no i w końcu się zgadzamy w czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze, że są tanie kina dla ludzi oglądających treść i drogie dla tych, którzy oglądają nieistotny efekt wybuchu bomby. Dzięki temu oboje jesteśmy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)