Wpis z mikrobloga

Hej, szukam słuchawek, koniecznie nausznych, do konkretnego, specyficznego zastosowania - słuchanie muzyki z winyli, słuchawki będą podłączone do wzmacniacza z lat 90. Warunek konieczny kabel (żadne bluetooth itp.) o długości minimum 4,5 metra, złącze Jack 3,5 lub 6,3 mm. Żadnych zbędnych bajerów typu "gaming", mikrofon itp. nie chcę. Budżet +-200 zł. Na razie znalazłem coś takiego ale może znajdzie się coś lepszego? #sluchawki #audio #kiciochpyta P.S. Na razie testowo podłączyłem swoje słuchawki, których używam przy kompie, dokładnie takie i grało to nawet ok, tylko kabel tak z 4 razy za krótki.
  • 4
Budżet +-200 zł.


@ZlodziejBilonownic: Superlux HD669 (zamknięte, lepsza izolacja krótsze posiedzenia) lub HD681 (półotwarte) - mają dopinany kabel i dokupić 5 metrów jacka

Możesz też kupić dowolne ze stałym kablem i przedłużkę jack, ale ww. są kulturalniejszym rozwiązaniem + są dobre

Możesz też kupić przedłużacz do obecnych, ale jak kupisz superluxy to nie pożałujesz
@ZlodziejBilonownic miałem kilka o ile nie kilkanaście par tych philips'ów - za tą cenę są zajebiste i nie wiem czy jest coś lepszego w przedziale do 200zł. A miałem, bo ich wykonanie jest dosyć słabe i wszystkie pękają na pałąku nad muszlami po dłuższym czasie - natomiast stosunek cena/dźwięk rekompensuje tą wadę projektową ( ͡° ͜ʖ ͡°)