Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mallu ciągnie drame…ehhh nie chce, ale jednak, ale coś tam…i wina wykopków. Co cóż związki rozpadają się zazwyczaj bo coś nie gra, bo nie ma komunikacji. Różnica jest taka, że Marvin streścił się w 3-4 story i zrobił to z klasą, a Mallu cóż pokazała, że sie nie myślimy co do jej osoby…ehh a wystarczyło się trzymać swojego zdania, że nie będzie komentować. Nie wyszło i tyle. Za to teraz stworzyła dramę i nawet nie chce się tego czytać. Podając wszystkie szczegóły sięgnęła dna…przykre
  • 34
  • Odpowiedz
@Matlol: Ona się niczego nie nauczyła, nie wyciągnęła wniosków, nie zmieniła się, to story ją jeszcze bardziej pogrążyło, od hotelu jej zachowanie się nie zmieniło, dalej robiła pewnie spiny Marvinowi o gówno, że nie przytulił ją jak gotowała, że poszedł do pracy na 10h, ta dziewczyna ma jakiś zakrzywiony obraz związków
  • Odpowiedz
@Matlol: przeczytałam ten bełkot, straciłam około 10 minut życia, było to trudne, mam zwarcie mózgu i mam dwa pytania: co "jej osoba" robiła na języku polskim i jak "jej osoba" zdała maturę?
  • Odpowiedz