Wpis z mikrobloga

Kupiłem vaporyzator do suszu (Fenix Svaty za 240 zł).

Podgrzewam do minimalnej temp (160 stopni), a i tak zacząłem mieć problemy z kaszlem.
Ogólnie to powietrze jest chyba po prostu gorące i stąd się to bierze.

Do tego nie ma żadnego filtra, więc można wdychać jakieś okruchy jeśli powstaną przy ubijaniu.

Niby są jakieś dodatkowe "bubblery", ale nie wyobrażam sobie jak to by miało być podłączone

#ziololecznictwo #ziola #marihuana #wykopjointclub
  • 17
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: jak susz nie jest w tragicznej sytuacji, to można go uratować potrzymaniem tydzień-dwa z bovedą w szczelnym słoiku

a no i waporyzatory można podłączać również do bonga x) tylko musisz się pewnie w jakąś przejściówkę zaopatrzyć, ale tego pełno jest w necie
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto Dobrze zrobiony susz nie powinien nigdy drapac w gardlo, ale przydusic moze. Po pierwsze drapie w gardlo gdy susz nie ma wyplukanych nawozow uzytych do uprawy. Jest tak gdy nie zrobi sie flusha woda na koniec uprawy wystarczajaco dlugo albo nie zrobi sie go wcale. Drapac tez moze jesli susz byl suszony za szybko i w za wysokiej temperaturze. Drapac lekko tez moze w gardlo jesli wilgotnosc suszu jest za niska.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto Jesli jestes pewny ze drapie przez nie zrobienia flusha woda na koniec uprawy to mam tez sposob na to. Susz po tym sposobie straci niestety terpeny czyli nie bedzie pachnial intensywnie. Straci kolor. Straci chlorofil ktory tez odpowiada za gryzienie. Zrobi sie najprawdopodobniej bardziej ziemisty smak. Na pewno moc podskoczy w gore i jest bardzo duza szansa szansa ze wyplukana zostanie czesc nawozow i znacznie przestanie drapac i gryzc. Warto sprobowac
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto sklepowe cbd czesto jest brazowe bo to w wiekszosci stary susz przeplukany z zerowa zawartoscia kanabinoidow ewentualnie potem nasaczane izolatem cbd. W wiekszosci to odpad, bo nie wiem jak to inaczej nazwac. Nikt nie robi water curring suszu cbd bo po co, zwlaszcza ze to poziom thc moze podniesc powyzej poziomu legalnego. Susz cbd wysokiej jakosci jest aromatyczny o pieknym kolorze i konsystencji. Jesli wiesz ze spieprzyles sprawe i z suszeniem
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto Mysle, ze to wyglada troche inaczej. Moze to wygladac tak, ze producenci szwajcarscy, ktorych obowiazuje wyzszy legalny limit thc w ich kraju wynoszacy 1% thc, moga czesc suszu cbd wysokiej jakosci sprzedawac na swoim rynku. Z drugiej czesci suszu, moga wyplukiwac wszystkie kanabinoidy i to co uda im sie wyplukac, moge sprzedawac jako olej. Natomiast to co po plukaniu zostaje, to wyjalowiony susz o zadnej zawartosci kanabinoidow, ktory moga wzbogacac syntetycznym
  • Odpowiedz