Wpis z mikrobloga

Jako ze w wyniku zestawienia ostatnich wydarzeń na Ukrainie i obejrzeniu relacji z dzisiejszego Marszu Niepodległości, u sporej części nowoczesnych warszawiaków może powstać pewien dysonans związany z symboliką neonazistowską, poniżej postaram się zapobiec kosztownej terapii wyjaśniając obecnie obowiązującą narracje.

Na górnym obrazku mamy do czynienia z obrońcami demokracji i zachodnich wartości a używane przez nich symbole nawiązują do walki narodowowyzwoleńczej oraz wiary przodków. Pan z lewej wykonuje tzw. salut rzymski względnie zamawia kolegom browary. Symbol na fladze po prawej to hinduski znak szczęścia używany również przez rodzimowierców (ocenzurowany zeby nie uprawiac cultural appropriation)

Zdjęcie poniżej to zwykli naziole z krzyżami celtyckimi, germańskimi runami używanymi przez nazistów i hitlerowskimi hasłami.

W razie wątpliwości szukaj elementów o kolorystyce czerwono-czarnej czy niebiesko- zoltej które wskazują na pro europejskie i progresywne zapatrywania właściciela symbolu. Kolorami które zdradzają nazistę są natomiast barwy biało-czerwone. Faszola można również poznać po typowo polskim akcencie.

Mam nadzieje ze pomogłem.

#ukraina #marszniepodleglosci #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa #11listopada
Towarzysz_Moskvin - Jako ze w wyniku zestawienia ostatnich wydarzeń na Ukrainie i obe...

źródło: 85o6qwo

Pobierz
  • 54
@Towarzysz_Moskvin: wciąż nie dałeś mi przykładu w którym ktoś mówił że Azov to nie naziści, rzuciłeś jakąś gównianą ankietą która nic nie mówi w tym temacie, szczególnie że powołując się na wykopków w komentarzach, ta nazistowska brygada o której mówimy JUŻ nie istnieje, jest jakiś nowy Azov który mało ma wspólnego z poprzednikami.
@McWozniak:

Zabawne jak cały czas morswinisz o źródła i jak je dostajesz to zmieniasz front. Masz bodaj czwarty wpis pod tagiem azov. Nasz kolega neuropek uprawia najzwyklejsze w świecie ocieplanie wizerunku Adolf... znaczy wojaków z azowa
https://wykop.pl/wpis/71000455/https-twitter-com-gerashchenko-en-status-164575631

To ty się podszkol cumplu, bo jeszcze przed chwilka pisałeś ze ankieta o delegalizacji neonazistowskiej jednostki nie ma nic wspólnego z dyskusja o stosunku do owej jednostki.
@Towarzysz_Moskvin: nie morświnie o źródła tylko ty bierzesz argument pod tytułem "nie uważam że Azov powinien być zdelegalizowany" (ponieważ uważam że to dobrze że ten Naziole się wykrwawiają , lub jak niektórzy pisali, obecny Azov to nie ta sama brygada) i stawiasz chochoła że ktoś pisze że Azov to nie naziści.