Wpis z mikrobloga

Bór - Bundestalk
Pol - Curva sud
Smok - jakieś gówno o ligue1

Dodatkowo wszyscy regularnie w programach o lm czy w mocy futbolu. Regularnie sportowe hejparki.

O jakieś lidze nagrywał Stan? Co nagrywał poza stanem futbolu? Może mu się #!$%@? nazwa kanału?

#kanalsportowy
  • 9
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow: ja to się nawet cieszyłem, że stano odchodzi, bo te kolejne materiały janoszek i przebieranki za hindusa były tragiczne. Dodatkowo ten bezbekowy format z tym dzbanem mazurkiem. Duży props za niektore hejt parki, więc trochę bym tutaj dystansu nabrał. Faktycznie, robił wyświetlenia, a chłopaki przestawali niektóre formaty prowadzić, więc też #!$%@?, jak się hajs od sponsorów zaczął zgadzać. Natomiast nie wszystko jest takie jak stano przedstawił, bo kanał sportowy, gdzie
  • Odpowiedz
Dodatkowo ten bezbekowy format z tym dzbanem mazurkiem.


@Miglancu: jeden z lepszych formatów ale rozumiem, że jak ktoś jest zatwardziałym pisowcem, albo zatwardziałym platformiarzem, który toleruje tylko śmianie się z drugiej partii ale absolutnie nie swojej to fakt, nie zdzierży.

Stano wyrwał się z formatu bo dostrzegł potencjał. Panowie się zakopią w tym sportowym szambie. Ja ale i też wielu znajomych ogląda kanał sportowy, nie dla sportu, szczerze mówiąc nie interesuje
  • Odpowiedz
jeden z lepszych formatów ale rozumiem, że jak ktoś jest zatwardziałym pisowcem, albo zatwardziałym platformiarzem, który toleruje tylko śmianie się z drugiej partii ale absolutnie nie swojej to fakt, nie zdzierży.


@93michu93: wystarczy wiedzieć że jeden i drugi ma jakieś powiązania z pisem i te materiał będą zawsz uderzały w jedną partie, a w drugą albo ocieplały albo przemilczały różne sprawy
  • Odpowiedz
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: I tak też było że ostatnio śmiania się z opozycji, o rządzie cisza.
Oby tylko Stano nie poszedł w ślady Oskarka i Schreiber i nowy kanał nie miał budować zasięgów partii u młodych. Bo partia próbowała tamtą dwójką, miała własny portal ale przeszedł bez echa ze względu na słabe nazwiska, więc kto wie czy Stano nie miał pomóc dużym nazwiskiem.
Ale to się okaże w lutym.
  • Odpowiedz
@Miglancu: Tyle że to jest dokładnie tak jak Stano przedstawił. Cały film odbierasz z dupy strony. Stanowski nie robił afery w Internecie o to że robi od nich więcej wyświetleń, na nagraniach nie związanych z sportem. Chciał odejść. To co pisał że robił więcej wyświetleń to podawał jako jeden z argumentów dlaczego chciał odejść. A dramę chłopakom głownie Borkowi robi z powodu w jaki sposób się chcieli rozstać, za słowa w
  • Odpowiedz
wystarczy wiedzieć że jeden i drugi ma jakieś powiązania z pisem i te materiał będą zawsz uderzały w jedną partie, a w drugą albo ocieplały albo przemilczały różne sprawy


@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: no to juz znam, ze pisowce i ze oplacani. Przedstawisz te koneksje Stana i Mazurka? Chyba musze byc slabo oplacani, ze atakuja tez ludzi z PiS.
  • Odpowiedz
@93michu93: nie interesuje mnie z kim i jakie mają koneksje polityczne i sam nie jestem żadnym zatwardziałym elektoratem, więc pudło. Format mi nie odpowiada, bo mnie nie interesuje, że jakaś tam pseudocelebrytka sprzedaje jakieś kamienie mocy a stano z mazurkiem ja grillują ku uciesze widzów. Kilka obejrzałem, ale nigdy więcej już potem nie wracałem do tych programów, bo są poprostu słabe. Mazurka nie potrafię też słuchać, parę razy widziałem jego marne
  • Odpowiedz