Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rafi91LDN: Już z 8 lat temu słyszałem od starych gangusów, którzy całe życie grypsowali. To mówili, że teraz już nie ma grypsowania i się nie opłaca i jakby teraz miał iść siedzieć to by nie grypsował
  • Odpowiedz
@Rafi91LDN: jeśli jesteś takim specem od patusów to wytłumacz mi o co chodziło labrydze i załeckiemu z tym podniesieniem uniesieniem czy co to tam było, ze mnie to żaden gangster to nie wiem bo tylko pare razy stawałem na kolegium
  • Odpowiedz
@Rafi91LDN: śmieszy mnie tworzenie jakieś "lepszej kasty", wśród więziennych podludzi, a jeszcze bardziej śmieszą mnie osoby, które patrzą na to z podziwem.
  • Odpowiedz
@Zmorka takie zasady jak "pogonisz mnie na psy to jestes frajer i bedziesz dojezdzany przez "dobrych chlopakow"*, a ja Ci zaraz wyje*ie w leb profilaktycznie z nadzieja, ze po pierszych slowach czujesz sie wystarczajaco zastraszony przed zgloszeniem tego odpowiednim organom" to wmysly miesa armatniego, ktore NIC nie znaczy w tamtym swiecie. Oni tylko tyle potrafia. Tylko sila. No nie ma sie co rozwijac. Prostacy po prostu. Nie siedza tylko dlatego, ze kazdy
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: Z tym chodzi to, że labrygas nie grypsowł. Ale że ktoś mu przetlumaczył, że powinnen i przez to, iż ktoś z grypsujacych zrobił to na poczatku to nie jest frajerem. Tak w skrócie według tej wiedzy co ja mam a specjalistą nie jestem
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes teraz to Bez znaczenia. Jak mowilem, grypsowanie to iluzja. Zalecki sie tu zachowal niekulturalnie. Kulturalnie mowiac. Zalecki zgrywa gruba rybe, gada ze Labryga juz do wora schowany bedzie (jak nie daj boze tam wroci, czego mu nie zycze). A Kim jest Zalecki? On nie ma nic do gadania. Na osiedlu ma moze jakiegos goscia co przelezal z 15 czy cwiare i traktuje go jak guru i chyba w tym osiedlowym kolku
  • Odpowiedz
@Rafi91LDN: samym debilizmem jest że się chwalą jak to siedzieli, i to mówią z taką dumą jak by conajmniej sztandar na reichstag wbijali, przecież grzanie puchy to powód do wstydu a to całe wyniesienie podniesienie czy #!$%@? wie co to chciałem poznać definicje ale ktoś wyżej to rozjaśnił
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes dokladnie. Np Szpilka byl jaki byl, ale sie ogarnal jako tako, a co wazne nie chwalil sie nigdzie, ze 8 miesiecy przesiedzial na Nce, Bo gadowi wyplacil z bani. Po czyms takim co nkektorzy mam wrazenie zeby to sobie wydziarali na plecach. Zgadzam sie z tym, ze dla normalnych to nie powod do dumy.
  • Odpowiedz