Wpis z mikrobloga

Hejka, co byście zrobili na moim miejscu, sprzedawca twierdzi, ze telefon jest kupiony za gotowke, ale nie ma zadnego dowodu i gwarantuje, ze nie bedzie zablokowany na jakis wstuktek nie splacania telefonu. Telefon jest zaplombowany, transakcja na allegro, wiec niby czlowiek spokojniejszy. Co moge napisać, żeby mogł mnie bardziej przekonać, ze moge spokojnie kupic ten telefon?
#iphone #olx #allegro #telefony
  • 25
@fishery @DaaN995 @Tytanowy_Lucjan mam jeszcze innego telefona, babka mowi ze wziela telefon w przedluzeniu abonamentu, zapewnia mnie ze jest klientem juz wieloletnim i ma lepszy tel wiec sprzedaje, pchalibyście sie w taki telefonik?... :) dowod zakupu pewnie jest, telefon polska dystrubucja oragne
@vulcanitu: Nic nie chcial udowdonic... wiec zadnego. Ale mam w tej samej cenie okazje kupić, legal wzietego na przedluzenie umowy, warto zaryzykowac? osoba wyglada na rzetelną, rozpisała się, ze juz dobre 8 lat jest na jednym numerze i caly dom ma tam podpiety w umowie(czytaj internet, i telefony w domu), wiec raczej nie grozi zablokowaniem telefonu. Wiem, ze mogla to napisac, żeby mnie zachecic, ale no wydaje sie legit... na olx
ch*j najwyżej będę frajerem, który chciał zaoszczędzić XD (droga lekcja), targuje kilkadziesiat zł do rownej kwoty i jade po niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xcinek1337: To gwarancji w razie czego mieć nie będziesz jak z UK, chyba, że grzecznościowa. Szukaj najlepiej z pierwotnym dowodem zakupu od jakiegoś oficjalnego polskiego dystrybutora/sklepu, nie brany na raty u operatora.