Wpis z mikrobloga

@Yokozuna: Walle ma klips'a więc zawsze możesz zaczepić za coś innego, po za tym samo mocowanie jest na tyle elastyczne,że da radę zamontować lampkę na tylnych widełkach (o ile nie są nie wiadomo jak wąskie tzn jak w szosie). Dołączam fotkę zrobioną specjalnie dla Ciebie ;) Poza tym lampka całkiem fajna , moja recenzja : http://na-rower.com/2013/11/06/mactronic-walle/
maciej-sobol - @Yokozuna: Walle ma klips'a więc zawsze możesz zaczepić za coś innego,...

źródło: comment_V3jWO8ky0HiENLqzhOXoBwAYng1lYN0e.jpg

Pobierz
@maciej-sobol: @ElCidX: Że też na to nie wpadłem. Dziękuje! Co prawda będzie trzeba faktycznie dętkę dorobić, bo dosyć wąsko to raz, a dwa to przełaj, więc z lewej strony leci mi kabel z tarczówek - swoją drogą bezsensu, że są z lewej strony montowane. Mógłbym lampkę z prawej zamontować, ale to będzie mniej widoczna, więc trzeba ją umieścić od zewnętrznej. Może również uda się od dołu na sztycy zamontować. Generalnie
@Yokozuna: Dzięki za miłe słowa. Jeśli chodzi o montaż to w grę wchodzi tylko mocowanie z lewej strony ze względu na wkręcaną plastikową śrubkę, która zacieśnia obejmę. Przełajówki z reguły mają grubsze widełki więc powinno działać ;)

Pozwolę sobie podkleić ten wątek w komentarzu, dla osób które chciałyby zakupić WALLe.

P.S. zawsze możesz spróbować zaczepić lampkę za torbę lub koszulkę;)
@maciej-sobol: Inna niż lewa nie wchodzi w grę. Ale mimo wszystko za wąska, muszę tam jakąś gumę włożyć. Myślałem, że może będzie dobra guma, która mi została z MacTronic Bike Pro Scream, ale ta z kolei jest za gruba. :-) Dzięki jeszcze raz.