Wpis z mikrobloga

@diabllowe swoją drogą wiecie może ile ta babcia ma lat? Ciekawi mnie bo choć świetnie się trzyma, ale wygląda już bądź co bądź sędziowie, a wg internetu jest dyrektorem jakiejś poradni psychologiczno-pedagogicznej i przedszkola?

Jeszcze by prawnuki Marka i Kornelii odchowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@diabllowe: Mnie zastanawia jedno: czemu ta matka i babka zgodziły się na nagrywki? Program pokazuję prawdę o nich. Po co im to? Jakoś Aptekarza rodzina nie chciała brać w tym udział i przynajmniej nie ma jakiegoś bólu, że matka to, a matka tamto. Dodatkowo wiadomo Marek ciągle odbiera tel itd., ale jakoś jego siostra dała radę, bez tej matki i jest ok, a na siłę chce się wybielić, że on ją
@Sylwiusz89 babce ciężko coś zarzucić tak naprawdę. Mam wrażenie, że ona tą rodzinę w kupie trzyma. To z matką jest coś ostro nie tak i zawsze się dziwię, że u psychologów, pedagogów największe problemy z relacjami. A może jest po prostu tak samo jak wszędzie tylko my od nich stereotypowo więcej oczekujemy?
@Sgrzenk: Też tak może być. Tylko po co angażował w eksperyment matkę, do której czuje całą paletę emocji? Było tyle edycji. Wiedział, że jakaś tam reputacja matki może być zachwiana, bo może pani w sklepie osiedlowym ją uwielbia, fryzjerka za nią szaleje, a pan co sprzedaje znicze pod cmentarzem uważa ją za najlepszą klientkę, a teraz będą patrzeć na nią jako despotyczną matkę. Choć z tymi rodzinami to prawda, ludzie albo
@Sylwiusz89: wg mnie Marek czuję, że już w relacjach z matką nie ma wiele do stracenia. Plus to ona się też zaangażowała w eksperyment - mogła nie pokazywać się przed kamerami (sporo takich przypadków było). Ona nie ma sobie nic do zarzucenia (bo jest tak głęboko zaburzona), dlatego zachowuje się tak, jak widzimy. Jeśli przed kamerami się pilnuje, to nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądają relacje z nią naprawdę.
@Sylwiusz89: trochę szkoda tej mamy. Marek wiedząc jaka jest nie powinien jej wystawiać w programie telewizyjnym i narażać na hejt. Mogła się przecież wypiąć na niego i otwarcie pokazać, że nie zgadza się na jego udział w programie. Ona mimo wszystko go wspiera i stara się być miła dla Kornelii. Kobieta jest specyficzna, ale nie można powiedzieć, że to wyrodna matka. Trochę za bardzo uczepiła się syna i boi się, że