Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Sroch chciał rzucić kula i podzielić sie z Krzysiurem i Mongołka

„Justyna Łabuda opowiedziała, że do momentu finału stanowczo powtarzała, że nie chciałaby rzucić kulą. Jednak po finale dowiedziała się, że jej partner, Roch, miał zamiar to zrobić i podzielić się pieniędzmi z innymi uczestnikami - Tori i Krzysiem. To odkrycie okazało się dla niej wielkim zaskoczeniem i wywołało silne emocje.
- Było mi bardzo przykro, bo każdy o tym wiedział. Większość osób o tym wiedziała. A ja nie. Naprawdę było mi ciężko pod koniec, a jeszcze jak on by rzucił tą kulą, to nie wiem, nie wiem, co bym poczuła. Ale cieszę się też z tego powodu, że to nie my stanęliśmy na tej ścieżce - wyznała Justyna z "HP".”

https://cozatydzien.tvn.pl/programy/justyna-labuda-zaskakujaco-o-finale-hotelu-paradise-7-roch-chcial-rzucic-kula-st7426476
  • 18
  • Odpowiedz
@alicemeow: z tego wynika, że ona takiego zamiaru nie miała, a szkoda, bo wydawało się, że doskonale go przejrzała pod koniec i miała dość. Przecież w tym tygodniu finałowym traktował ją gorzej niż Lucy. Właściwie każde zdanie w jej kierunku to był jakiś marny przytyk, wręcz pogarda, prawdziwe myśli, pod płaszczykiem prowokacji i żartu. Ciężko się to prostactwo oglądało, a ona się i tak nie zorientowała...
  • Odpowiedz
@alicemeow: Justyny niestety nie jest mi zal. Ten tekst w stronę wiktoria, że ma spier ... to knucie i obgadywanie ludzi razem z grycanka. Tak samo zakłamana osoba jak rochbi reszty jego ekipy. Tylko, że ona przejzala na oczy dopiero po programie jak zaczela rozmawiac z ludzmi
  • Odpowiedz
@Fajlip1111 ja tak samo myślałem, dlatego zdziwiłem się tym wklejonym fragmentem wywiadu. Bo z niego wynika, że nie chciała rzucić kulą, a po programie próbowała z nim randkować,, więc jednak go nie przejrzała w programie.
  • Odpowiedz
  • 2
@AnalitykK mysle, ze widziała red flagi, ale sie zauroczyła i postanowiła je zignorować. W jednym z tych wywiadów mówiła, ze nie chciała tez niczego wywlekać przed kamerami.
  • Odpowiedz