Wpis z mikrobloga

@TeczowyPrawicowiec12: za tą cenę chyba nic innego nie znajdziesz.
Chyba na razie nie będzie żadnych opinii bo to tegoroczna nowość.
Zresztą jaką opinię można sobie wyrobić przejeżdżając motocyklem nawet te 30 tys km?
Co najwyżej jak się siedzi i jak jeździ.

Co masz na myśli czy dają radę?
Czy się nie psują?
Czy da radę w jeździe polno leśno przeprawowej?
Czy mocy wystarczy? To zależy do czego bo do jazdy po
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: zastanawiam się jak z ich niezawodnością i dostępem części czy akcesoriów. Pozycja mi się podoba, bo siedziałem na nim i zrobił bardzo dobre wrażenie. Podzespoły też są spoko, hamulce miał nissina, zawias kayaba.
Co do samej jazdy to nie interesuje mnie ostry teren, raczej delikatne bezdroża czy wspomniany TET.
To jak sobie radzi na asfalcie to mniej mnie interesuje, od tego mam inne sprzęty.
Masz jakieś doświadczenie z vogiem?
  • Odpowiedz
Co do samej jazdy to nie interesuje mnie ostry teren, raczej delikatne bezdroża czy wspomniany TET.

To jak sobie radzi na asfalcie to mniej mnie interesuje, od tego mam inne sprzęty.

Masz jakieś doświadczenie z vogiem?


@TeczowyPrawicowiec12: z vogiem żadnego ale przejechałem się też chińskim motocyklem o identycznych parametrach.
Starszą konkurencja. Tamten bym ci odradzał a z tym nie mam doświadczenia.
Co najwyżej możesz poszukać w hondzie crf 250 używanej. Tylko
  • Odpowiedz
@TeczowyPrawicowiec12: z recenzji zapamiętałem to, że pod własnym ciężarem zgięła mu się stopka boczna. Poważna maszyna.

Ogólnie TET to idzie przejechać prawie każdym motocyklem, bo tam głównie szutrowe przeloty


@Mododzyglizda: zależy gdzie, wschodni odcinek przy Kanale Augustowskim albo na południowym końcu to raczej niekoniecznie
  • Odpowiedz
@Mododzyglizda chłop z osiedla kupił Janusza dwa sezony temu , ja wtedy kupiłem ADV400 , bardzo podobne maszyny, Himalayanush bardziej ugrzeczniony, Roman narwany ale oba w sumie dosyć podobne. Ciekawi mnie ten nowy model ale jeszcze nigdzie nie napisali ceny.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass jak narazie to widziałem, że zrobili jedno duże spotkanie z wszystkimi jednocześnie, bo co przeglądam testy to wszyscy nagrywali w tym samym miejscu. Na YT od jakiegoś czasu ujeżdża go Itchy Boots i chwali.
  • Odpowiedz
ADV400 , bardzo podobne maszyny, Himalayanush bardziej ugrzeczniony, Roman narwany ale oba w sumie dosyć podobne. Ciekawi mnie ten nowy model ale jeszcze nigdzie nie napisali ceny.


@Kick_Ass: ROMET ADV 400 jest narwany?
Przecież to ostatni muł. Do 80 km/h jakoś tam przyspiesza a od 80 do vmax czyli 120 km/h to przyspiesza gorzej niż chiński motorower do 45 km/h.
Tak jeździłem adv400 i po asfalcie i po leśnych drogach.
  • Odpowiedz