Wpis z mikrobloga

@Olo_92: Dopiero co twierdziłeś że nie chcesz ze mną gadać, a już robisz nowy wpis i do mnie piszesz xD

Nigdy nie pracowałem dla FAME ani Boxdela. Nie znam tych ludzi.
@Olo_92 teraz każdy kto się z Ciebie nabija, to robi to tylko dla siana od baxtona XD? Oho, syndrom oblężonej twierdzy.

Z tego screena wynika jak sobie zaprzeczasz, raz mówisz, że nie chcesz gadać z jakimś innym gościem ale go nie zablokujesz, dlaczego? Bo nie( ͡º ͜ʖ͡º).

No i teraz sam, jak to określiłeś, prowokujesz go xd.

Baxton, jak coś to hajs jeszcze nie doszedł, przez co
@Savvv zdajesz sobie sprawę, że tam chodziło o konkretną sytuacje w której on bronił Boxdela jak gdyby walczył o życie a mi nie chciało się z nim dyskutować? Co to ma do tego, że teraz wyszła cała jego hipokryzja? I gdzie prowokacja skoro post o którym mowa wcale go nie dotyczył i nikt go tam nie zapraszał?
@Olo_92 oj nie kolego, tak to nie manipulujemy. Rozmawiamy o tym, że sobie zaprzeczasz w co drugim wpisie.

Piszesz, że go unikasz, a tu go wołasz i robisz kolejny post o nim. Skoro chciałeś go unikać to wystarczyło go blokować/ignorować, a z boxdela cisnąć sobie dalej beke, czy co tam robiłeś w jego kierunku.
@Olo_92 ale to ty obecnie zaprzeczasz sam sobie kolego.

Znaczenia słów znajdziesz w słowniku języka polskiego, a na przyszłość używaj słów które znasz i rozumiesz ich znaczenie, a nie potem rżniesz glupa, że to ktoś inny nie potrafi czytać xd.

Rozumiem że taktyka ala natan marcon, rżnąć głupa do końca, aż już wszyscy będą mieli dosyć, dlatego się żegnam i życzę miłego wieczoru przyjacielu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Savvv myślisz, że wyprowadzisz mnie z równowagi przez nazywanie mnie kolegą? Słabo Ci idzie to trollowanie. Zgłaszał to mnie tylko Twój współpracownik więc wstydźcie się obaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)