Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?łem konto 3 miesiące z temu na wykopie ale nie mogę bo się uduszę.

@nazwa.pl czy wy jesteście normalnie? Robię klienta strony od 20 lat, ale z czymś takim to się nie spotkałem. Dzwoni mi klient że zapłacił w nazwie serwer i zapłacił #!$%@? 3k za serwer XDDDD
Myśle, o #!$%@? chodzi? A najlepsze że to tylko za 6 miesięcy. Usługi na poziomie 2010 roku, nowych technologi brak ale tyle wołają. Za serwer na którym jest dosłownie 5 kont e-mail. No #!$%@? dramat, moi Państwo.

No i pytanie, co polecacie do migracji, jakiś serwer do 1k na rok, strona sporo wyświetleń bo to hotel.

A wy nazwa, nie róbcie chociaż problemów z przeniesieniem domeny. Bo chyba nie jesteście do tego zdolni, prawda nazwa? prawa?

#zalpost #hosting #serwer #nazwa.pl ##!$%@?
  • 13
  • Odpowiedz
@Tristans: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) I jasne, że w pierwszym roku mamy dużo taniej, ale jest to jeden z elementów do zachęcenia nowych klientów. Stawka przedłużenia jest podana od razu i jeśli miałaby wzrosnąć i ta kwota, to musimy mieć ważny powód. Taką mamy politykę.

Do tego jedne z najtańszych przedłużeń domen .pl (i nie tylko) wśród
  • Odpowiedz
@Tristans żeby przenieść domenę musisz tylko i wyłącznie wysłać list do ich siedziby XD usługi internetowe świadczą ale po kod trzeba pisać list Xd
  • Odpowiedz
Oferowany przez nas hosting świadczony jest w technologii cloud. Oprócz gwarancji zasobów na poziomie 4 vCPU i 8 GB RAM, charakteryzuje go także najwyższy poziom dostępności i bezawaryjności oraz szereg nowoczesnych funkcjonalności, niedostępnych w większości firm hostingowych.

Jeżeli piszesz o usługach na poziomie 2010 roku, na pewno nie mówisz o rozwiązaniach, które są przez nas oferowane. Jako jedyni na rynku polskim oferujemy automatyczną integrację hostingu z siecią CDN, która w samej Polsce
  • Odpowiedz
sdata.net.pl


@wrkilu: widzę już któryś Twój komentarz odnośnie tej oferty, więc zapytam - jesteś z tą firmą związany (pracownik, właściciel, rodzina)? Jeśli nie, to jak na nią trafiłeś? Bo to kompletnie nie znany twór w dodatku ze stroną z poprzedniej epoki, która nijak nie wzbudza zaufania. Co więcej, widzę że należy do firmy świadczącej również usługi internetu - z dosyć mieszanymi opiniami.
  • Odpowiedz