Wpis z mikrobloga

@Ka6m6o Tu nie chodzi o bułkę tylko o dzbanów co muszą o tym koniecznie napisać na Mirko i to często bez tagu. Tak jakby to było ważne co ktoś zjadł na mieście i za co przepłacił.
Tag uj
  • Odpowiedz
@Ka6m6o też nie rozumiem, drwaaaal, ooooo, wrócił, wrócił, huraaa. Kiedyś zajeżdżam do OBI, a tam zaprane wszystkie uliczki w okolicy. Zostawiłem więc auto w pierwszej dziurze i idę.. idę, idę, a tu kolejka za drwalem. Hype, reklama, radości 1-go świata.
  • Odpowiedz
@Ka6m6o: A najlepsze jest to, burger drwala może mieć nawet 1100 kalorii, zjadasz go w 5-7 minut, żeby go spalić na rowerze musisz jechać 110 minut z prędkością ok 30 km/h. Ja #!$%@? a ludzie się za tym gównem potrafią stać w kolejce. A później mame czemu taki gruby #!$%@? jestem.
  • Odpowiedz
@Ka6m6o wytresowani jak psy robią szeptany marketing za darmo. Prosty dowód na to jak łatwo sterować motłochem. Tak samo ludzie wrzucali potwierdzenie że przyjęli szczepionkę w czasach covidu. Ten sam schemat tresowania małp.
  • Odpowiedz
@Ka6m6o: tu chodzi o tych, którzy się chwalą i jarają drwalem i o tych, których dupy bolą, że ci pierwsi to robią. Ja siedzę z boku i podziwiam. Jedni rzucają ten sam bait co roku, a drudzy go łapią i pękają im dupy. To już tradycja.
  • Odpowiedz
@Ka6m6o wytresowani jak psy robią szeptany marketing za darmo. Prosty dowód na to jak łatwo sterować motłochem


@buchowo: nie zesrales sie troche? nie lubie drwala, bo do mnie nie przemawia sztaba tluszczu. Chyba go nawet nigdy nie jadlem szczerze mowiac, moze gryza od kogos... ale po co te hejty?
  • Odpowiedz