Wpis z mikrobloga

#mecz #united
Niesamowite, w odstępie kilku dni dostajemy drugi ciekawy i fajny mecz do oglądania(po Tott-chelsea). Bo ostatnio strasznie męczące te mecze, nie wiem czy chodzi o sędziowanie pikujące na ryj(chociaż nie wiem czy widzieliście, ale UEFA wrzuciła info, że Rashford dostał czerwo za atak ręką xD) czy mnie w końcu piłka zaczęła nudzić. Aha, no i oczywiście "eksperci" od ligi angielskiej są zdecydowanie najsłabsi wśród ekspertów z danych lig, Tomek Urban od bundes i Duman z Guziakiem od serieA to jest top
  • 5
@PaNik: mecze zacxely Cie nudzic bo masz za duzo rozpraszaczy wokol.
Niedawno ustawilem sie z kumplami na meczyk to juz po ok 15 minutach jeden w telefonie twitter #!$%@? przeglada jak jakies pajace pisza o meczu. Dejta spokoj.
@PeterFile: oj tak, ja zauważam nawet, że zaproszenie większej liczby osób niż jedna to już lekki chaos i później nie kojarzę przebiegu, mimo że nikt w telefonie nie siedzi to jest dużo tematów i łatwo się rozproszyć. A jak oglądam tylko z bratem albo z jednym kolegą to można się skupić i emocjonować meczem. Chyba, że mecz jest faktycznie dramatycznie słaby, wtedy nic nie pomoże:)