Wpis z mikrobloga

#famemma #wardega Lubię Sylwka mimo opinii jaka o nim tu jest, ale mega z niego manipulant...niekiedy wypowiada się w taki sposób by narzucić ludziom narrację. #pandoragate była potrzebna i bardzo dobrze że nikogo nie krył, ale mimo wszystko losie broń mnie od takich ludzi wokół mnie.
  • 18
  • Odpowiedz
@Hejtel: jaka o nim tu jest? Kto się czubi ten się lubi a to ze ktos dozoruje to by Sylwek miał porządek w fakturach za psiakobusa lub częściej byl zadbany to chyba nic złego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hejtel czemu nikt nie podnosi tematu Danny Ferreri, Wardęga oskarżył go o kupione wyświetlenia i lajki porównując do swoich… okazało się, że nie zna jednak algorytmów YT ale zniszczył gościowi reputacje i karierę… był zakład z Konopskyy ale też zostsł skutecznie wyciszony… bo został zawart pakt: Ferreri zawalczył z Wardęgą na Fame i to miało wynagrodzić jego straty. Świetnie, ż się dogadali ale czy to zmienia fakt, że Wardęga oskarżył go
  • Odpowiedz
@xGooolx: tak, boobsman. Sam sie przyznal, w8ec jak chcesz z sprawiedliwości to go pozwij za to, bo więcej zrobić ise nie da, a #!$%@? na czatach efektu Ci nie przyjiesie żadnego :)
  • Odpowiedz
wystarczy nie być #!$%@? i tacy ludzie Ci nie straszni


@andrewasos: nikt nie jest idealny a ten zakompleksiony karzeł wyciągnie ci, że 5 lat temu stanąłeś na 10 sekund na kopercie bo on akurat jechał z toba i musiał na chwilę skoczyć do sklepu.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xGooolx ja nic do ciebie nie pisałem i nie kumam do czego się twoje odpowiedzi odnoszą.
W sensie to o zaburzeniach to rozumiem, że zwyrol je posiada w związku z tym nagrywaniem każdego
  • Odpowiedz