Wpis z mikrobloga

No coz. Ten sezon w połowie spisałem na straty. Tak się cieszyłem przed początkiem że będzie fajnie ale po 20 odcinkach powiedziałem "pas" i polegałem na memach wykopków.
Swoją drogą, dzieki serdeczne kochani że mimo tragicznego poziomu w TV Wy jak zwykle zawiesiliscie poprzeczke wysoko.

Ci którzy byli za cokolwiek odpowiedzialni w tym sezonie powinni zmienić branżę. 4 interesujące osoby (Luśka, Oliwka, Marvin i Wojtula) w wyniku castingów to wynik żałosny. Reszta uczestników to banda chorych, spragnionych ulotnej sławy, przetrąconych moralnie, nieatrakcyjnych, głupich i po prostu pustych ludzi. Wisienka na torcie to przepychanie przez program brata typa z produkcji (oswoiłem się już z tym ale czasem jak o tym pomyśle to aż trudno mi uwierzyć że ktoś zdecydował się na tak perfidny numer).

Liczyłem na to, że popatrzę na jakiś fajny, magiczny romans młodych ludzi, że pojawi się ktoś kogo będzie można oglądać z przyjemnością, a ludzi złych, zepsutych i zdegenerowanych będzie się traktowalo jak śmieci, czyli tak jak na to zasługują. Naiwniak ze mnie.

Słowo też o El Dursi. Mam jej serdecznie dość. Do tego programu nie wnosi nic. Po pierwsze nie podoba mi się fizycznie ale to akurat kwestia subiektywna, po drugie po 7 sezonach mogliby jej dać więcej swobody i mniej szablonu ale myślę że ona jest tak drętwa, niezbyt lotna i tak mało utalentowana, że jedyną recepta na jej karierę jest gadanie wyuczonych kwestii i pozowanie w wypożyczonych kieckach. Oprócz tego coraz częściej zdarza się jej być antypatyczną w stosunku do uczestników co uważam za naganne.

Jutro finał. Prawdę mówiąc kij mu w oko. Patrząc na hotelowa arytmetykę wygrają pewnie Gruba i Pieczara i to by mnie pocieszyło bo świadczyłoby to o tym, że Sroch przegrał WSZYSTKO mimo łażenia po trupach. Brat w TVN, wpływ na przebieg programu, obnażenie wszystkich swoich największych wad, awans na najbardziej zniewanidzonego uczestnika ever i to wszystko na marne. Oby tak było. Tchüss! #hotelparadise
  • 7
@OldTimer11: el to taka trochę "industry plant" czyli efekt nepotyzmu. Ona już w top model miała kontrowersje, nie tylko chodzi o program sam w sobie ale o to, że dostała złoty bilet i ludzie pisali, że ona miała dużo znajomych "gwiazd" tylko jej jeszcze nikt nie znał (jak kędzierski). Więc były teorie, że do TP dostała się nieprzypadkowo + złoty bilet który wysłał ja prosto do domu modelek no i zaszła
@X0__x0: to jest prawda. ludzie z produkcji HP bardzo na nią narzekali na mieście , że przez to że zapominała tekstu i miała problemy z wypowiedzią było dużo powtórek, sztywność , generalny brak polotu, tego coś co wydobywa kamera. Potem też że niby taka gwiazda nie gwiazda chce zachowywać się dziecinnie robiąc minę mopsa a tak naprawdę zwrócić na siebie uwagę bo inteligencją nie błyszczy.i tam też wewnętrznie dla wielu jest
@OldTimer11: dziś ktoś wrzucił kawałek z Naną, Łukaszem, Łoniakiem i innymi. Aż się łezka zakręciła. Byli zabawni, fajnie się ubierali, mieli o czym rozmawiać. A ten sezon? Gdyby wyciąć wszystkie gdzieśtam, cośtam i nie wiem, może tak, a może nie, to niewiele by zostało. I to jest wina produkcji, która przetrzymała nudnych do szpiku kości uczestników. Do tego zostawili nam zestaw zawistników i samolubów, na których nikt już się nie może