Wpis z mikrobloga

Czyli podsumowując Pandora Gate, bo Dubiel chyba zapowiedział powrót do nagrywania (i pomijając płotki):

- Lexy returned [V]
- Fagata returned [V]
- Baxton returned [V]
- Dubiel returned [V]
- Stu retuned [X] (no zobaczymy po zakonczeniu sprawy, ale w sumie nie byl aktywny wczesniej)

Czyli wychodzi że dostali wszyscy troche po PR, ale w sumie wracamy do normalności z jakimś tam dmg na wizerunku xD

Pandora nie odkryła nic czego byśmy praktycznie nie wiedzieli wcześniej. Odkopała jakiś NN i przybiła stu.

Co ciekawe praktycznie w kazdym przypadku braly udzial te same dwie "dziewczynki" które były w "ekipie".

Miały być "błyskawiczne śledztwa" a wychodzi ze dowody pozwalające przedstawić zarzuty były tylko na Stu (bo reszta do dzis nic nie ma).

Masno ni?

#famemma
  • 14
Czyli wychodzi na to że pandora nie odkryła nic czego byśmy praktycznie nie wiedzieli wcześniej.


@RafDan: według mnie jedyne co ukazali to dowody na spotkania stuu z tymi dziewczynami. Bo to, że on miał jakieś ciągoty było wiadome minimum z dwa lata. Plus pokazali, że dubiel krył swojego kumpla i robił psychiczną z sukanek.
@RafDan: "przedstawić zarzuty były tylko na Stuu" no bo tylko ma niego miały być a nie na innych Xd to wy wrzuciliście ich do jednego worka z pedo stu bo nie potraficie myśleć i oglądać dokładnie przekazu jaki wardega do was kieruje Xd o dubielu baxtonie i lexy było tylko to, że o tym wiedzieli i nie chcieli tego powiedzieć wardędze dlatego wrzucił ich do jednego filmu a wy daliście im
to wy wrzuciliście ich do jednego worka z pedo stu bo nie potraficie myśleć i oglądać dokładnie przekazu jaki wardega do was kieruje Xd


@Ranmaru: Narracja była taka, że jest siatka pedofili i Pandora Gate ją odsłoni, bo zgłaszają się poszkodowane nagle - po latach. I co? I nic.

I się nie dziw że ludzie zlinczowali każdego, jak 30 minut mieli przekaz o pdfie xD
@RafDan: czemu mieliby nie wracać? Każdy ma prawo wrzucać do internetu co chce, jeśli nie dostali żadnych zarzutów to niech sobie wracają. To odbiorcy mają głos, jeśli taki Dubiel dalej znajdzie swoich to będzie dalej nagrywał. Ja nie oglądałem i nie będę oglądał Dubiela, więc co mnie to interesuje. To tak jakbym sie #!$%@?, ze przywódca gangu na Haiti nagrywa piosenki na yt xD
@SkrajnieZdegustowany: i zamkną boxdela bo napisał głupi tekst do 13 latki gdy sam miał lat 19.
Stu może z jakimiś zarzutami skończyć i może jakimś śmiesznym wyrokiem. Dubiel, fagata czy lexi pewnie nawet nie będą mieli postawionych zarzutów a boxdel to chyba nawet nie był wzywany do prokuratury w tej sprawie.