Wpis z mikrobloga

@Kamokamo nie poradzi sobie bo będzie szukać samca na swoim poziomie, którego nigdy nie znajdzie co wywoła u niej frustrację i problemy psychiczne. Z braku samców na odpowiednim według niej poziomie będzie zwlekać z założeniem rodziny co poskutkuje nieprzemyślanymi decyzjami napędzanymi niezagospodarowanym instynktem macierzyńskim
@Kamokamo a ja z moimi synami uprawiam sport, majsterkuje, podróżuje i rozmawiam z nimi o emocjach, o szacunku, akceptacji i jednocześnie asertywności. Mały chce dostać od Mikołaja lalkę, którą widział u kuzynki i dostanie, bo staram się, żeby męskim wzorcem w jego życiu byłem ja, a nie zabawka, którą akurat się bawi. A jeśli przez jakiś czas poudaje, że się opiekuje dzidziusiem, to jeszcze lepiej - będzie mu łatwiej to przenieść na
@ajuto00: Ale chłopczyca, tzn. dziewczyna sprawna manualnie, umiejąca właśnie złożyć meble, naprawić kran czy pogrzebać coś przy aucie nie zostanie dupodajką tylko właśnie pewną siebie i swojej wartości kobietą, która będzie miała wielu chętnych a ona sobie znajdzie wybierze najlepszego kandydata. Zobacz jak zachowują się faceci wobec kobiet, które wykonują męskie zawody jak kierowca, mechanik, itp.
w świecie pełnym facetów, którzy bawili się w dzieciństwie lalkami i przerasta ich skręcenie szafki z Ikei, czy wymiana przełącznika światła


@Kamokamo: Tak, tak panie boomer, bo jedno wyklucza drugie. A jak chłopczykowi kupisz LEGO to zostanie inżynierem z marszu XD

Ale chłopczyca, tzn. dziewczyna sprawna manualnie, umiejąca właśnie złożyć meble, naprawić kran czy pogrzebać coś przy aucie nie zostanie dupodajką tylko właśnie pewną siebie i swojej wartości kobietą


@Nowystaryziel:
@R_O_T_T_E_N: Wyrośnie wspaniały przegryw, który będzie pomijał swoje potrzeby i zaspokajał tylko damskie. Swoich nawet nie będzie identyfikował, a nawet jak będzie, to będzie odczuwał nieadekwatność a nawet wstyd. Może poczucie winy, co przerodzi się w palącą nieśmiałość wobec płci kobiecej. Poprzez pomijanie swoich potrzeb zbuduje w sobie ogromny gniew.
Gniew, który będzie ukierunkowywał najpierw na siebie. Żeby nie odczuwać psychofizycznych skutków stłumionego gniewu, będzie regulował swoje emocje alkoholem, internetem. Z