Wpis z mikrobloga

zobaczymy czy ta playlista do #sprzatanie gdzie każdy kawałek playlisty z należytym rozmysłem układałam w konsultacji z #chatgpt jest cokolwiek warta, wracam do was za pare godzin #spotify a na razie ruszam w dom z mopem, tanecznym krokiem, idę zarządzać zasobami trwałymi i konserwwać powierzchnie płaskie, ostatnio więcej sprzątam bo naczytalam sie ze burdel jest depresyjny chociaz ja sie wlasnie nie odnajduje w pelnym porzadku i nadal popełniam błędy np. nalewam wody do wiadra, idę po płyn, ale przez to że wlałam płyn nie widzę jak wysoko w wiadrze jest woda, ambitne rzeczy dziś mam na przykład czyszczenie kratki palnikowej, doklejenie woskiem podkładek pod kuchenke tych antyflejacznych z teflonu żęby sie nie przesuwaly, bo juz sie czesc spalila, ale ogolem jestem z nich bardzo zadowolona pod wzgledem piromańskim, bo mimo ze sie spalily, to zapaliy sie jedynie w miejscu gdzie temperatura przekracza 300 stopni i momentalnie zgasly, a caly arkusz zachowal sie jak kartka papieru, tylko ze niepalna, do tego chce pozegnac godnie wiertarke wiec nakrecilam na nia szczote i zamierzam zajechac wirnik i pucować wszystko siłą #sprzatanie #strumienswiadomosci czyscilam tez cerate w ktorej od tarcia jedzenia po dzieciach przyklejonego zrobily sie juz biale plamy, chociaz jest wzglednie nowa, dobrze mowilam zeby folie malarska pod stol i na stol dac to domownicy sie upierali ze nie wolno #muzyka
Pobierz KingaM - zobaczymy czy ta playlista do #sprzatanie gdzie każdy kawałek playlisty z na...
źródło: kinga