Wpis z mikrobloga

  • 0
@dartof dzięki :) no właśnie trochę dłużej to już trwa, tak mnie doradca poinformował że nawet 3-5 dni roboczych bo jest obecnie wysyp. I zastanawiałem się czy jak puszczają to w ciągu dnia od razu czy ustawiają jakąś kolejkę na ten nocny mechanizm :)
  • 0
@WielkiPowrut88 w ten co był czwartek czy jakoś wcześniej? Bo ja tak samo terminowo, a jeszcze nie ma wypłaty - powinno mi niby koszt ubezpieczenia zdjąć z konta w momencie wypłaty środków
  • 0
@ms92 ah, no to fakt, 3 tygodnie temu jak podpisywalem umowę to też mówiono mi o 2-3 dniach, a jak już składałem dyspozycje to było więcej bo lawina wakacyjna ruszyła :)
  • 1
@Dan0ta dziękuję :) moja złożona w piątek to mam nadzieję że dziś/jutro będzie :) a czy dostałaś jakieś powiadomienie, że środki wyszły? Albo np blokada na koncie na ubezpieczenie (jeśli brałaś opcję z ubezpieczeniem na życie)?
@ms92: Nie dostałam żadnego powiadomienia, ale pracownik banku powiedział mi, że pierwszym objawem uruchomienia środków będzie zejście z rachunku pieniędzy za ubezpieczenie. I tak faktycznie było, przy którymś sprawdzeniu w apce okazało się, że kasa zeszła z konta, a kilka godzin później sprzedający dał znać, że otrzymał pieniądze. On miał rachunek w innym banku, więc pewnie środki wpłynęły do niego w kolejnej sesji.