Wpis z mikrobloga

Szóstego listopada miałem urodziny. Napisałem wpis na wykopie. Nie spodziewałem się takiego odzewu. Dzięki wszystkim.

Przytoczę więc kawałeczek mojej historii, którą lubię.

Lata między 2008-2012 zajmowałem się hobbystycznie (i trochę zarobkowo) produkcją muzyki. Byłem przez chwilę adminem największego w tym czasie forum zrzeszającego producentów muzycznych. Wydałem kilka kawałków w różnych wytwórniach. Bawiłem się świetnie w tym czasie. Były to najlepsze lata mojego młodzieńczego życia. Dziś w wolnym czasie próbuje do tego wrócić. Zawsze lubiłem pomagać młodym, którzy jak ja marzyli aby stać na scenie, słyszeć swój kawałek w radiu itp. Dziś już nieco pogodziłem się że swoim losem, choć mam z tyłu głowy, że może uda się coś kiedyś choćby pośrednio ugrać w świecie muzyki.

Ale schodząc na ziemię, chciałbym abyś ty nie skończył jak ja.
Jeśli zajmujesz się muzyką, filmem, malarstwem czy nawet wykuwaniem penisów w kamieniu możesz oznaczyć post tagiem #zapytajslawka a dostaniesz moją szczerą opinię na temat twojego dzieła. Postaram ci się pomóc, chodzbym miał się zapoznać z nową dziedziną sztuki.

Przeszedłem przez mocną depresję, alkoholizm, myśli samobójcze. Leczę się. Dobija mnie myśl, że ktoś może przeżywać to samo i nie mieć wsparcia nikogo z bliskich.

Nawet jeśli szukasz swojej drogi i nie wiesz do kogo się zwrócić to otaguj mnie lub napisz PW

Pozwolę sobie dodać kilka tagów dla zasięgu.

#tworczoscwlasna #muzyka #przegryw

Pozdrawiam wszystkich mirasów i mirabelki.

Ostatni tag

#gownowpis bo może nikt nie przeczyta
  • Odpowiedz