Wpis z mikrobloga

Złapała mnie taka myśl dzisiaj. Minęło już trochę czasu odkąd kostek jest w genzie i mimo że go lubię a w t5m2 dawał chyba najwięcej contentu tak w genzie jest kompletnie nijaki. Gość w sumie nic nie wniósł do projektu. Genzie bez niego czy z nim niczym by się nie różniło. Bez takiego świeżego czy mortalcia albo Kubickiego czy Hani całość by straciła to coś. Nie sądziłem że to Julita lepiej się w tym odnajdzie. Mam wrażenie że gość nie dorósł do tego by być w takim projekcie a dwa być może też nie docenia że właśnie trwa jego 5 minut. Na wielu odcinkach kompletnie się nie przebija. Jak są jakieś odcinki gdzie trzeba wykazać się kreatywnością albo trzeba coś zrobić często idzie na łatwiznę. W t5m2 wydawało się że chłop wniesie jakiś świeży content do genzie a tu się okazuje że do dzisiaj chyba nie do końca się z nimi dogaduje. Często widać jakieś spięcia między nim a świeżym albo Kubickim. Wydaje mi się że marnuje trochę swój zapał do ekstremalnych rzeczy a dodatkowo sama ekipa go też blokuje w wielu rzeczach.
#friz
  • 8
@maku_21: Kostek kiedyś występował u nich na odcinku więc oni się znają już przed T5M2, no i mi odpoczątku vibem pasuje do nich myślę nawet że tam by lepiej pociągnął ten projekt chłopakom
Złapała mnie taka myśl dzisiaj. Minęło już trochę czasu odkąd kostek jest w genzie i mimo że go lubię a w t5m2 dawał chyba najwięcej contentu tak w genzie jest kompletnie nijaki. Gość w sumie nic nie wniósł do projektu. Genzie bez niego czy z nim niczym by się nie różniło.


@maku_21: Tutaj generalnie zajebisty problem jest taki, że w uniwersum genzie nastąpiła zajebista feminizacja kontentu w pewnym momencie a chłop