Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że doczekam czasów w których będę musiał szczerze przyznać, że #primemma pod wieloma względami zostawiło zarówno #cloutmma jak również #famemma w tyle. Ktoś może się ze mną nie zgodzić ale przeanalizujmy suche fakty. Clout jakiej karty by nie miało to całkowicie niszczy swój wizerunek kompletną klapą jeśli chodzi o jakość transmisji, której nie szło oglądać. Nie sądzę by znalazł się jeszcze ktoś kto będzie ufał tej federacji. Do tego ich programy i konferencje są na przemian sztuczne albo cringeowe. Jeśli chodzi o Fame to ta federacja stała się kompletnie nijaka i miałka. Najlepszym przykładem tego jest karta walka ich najnowszej gali. Czy jest tam chociaż jedno zestawienie, które wzbudza jakiekolwiek emocje? Odpowiedź brzmi nie. Do tego bardzo oberwali rykoszetem przez Pandora Gate, mamy kolejną aferę z Andrzejem i myśle, że najgorsze dopiero przed nimi. Jeśli Prime na czele z prezesem @Bezi77 naprawi swój największy mankament tj. marketing mogą naprawdę stać się niekwestionowanym numerem jeden na rynku freaków.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szanowny_Pan_Kierownik: Fame jedzie od dawna na tym samym schemacie i tych samych osobach ze wspólnego środowiska. Clout próbuje urozmaicać typu walki karłów (HL), Boro na 10 itp. Prime mi się kojarzy z Bagietsonem próbującym dorwać Kapele i pijanym Czarnym polakiem na konfederancji xD
  • Odpowiedz
@Szanowny_Pan_Kierownik:

moim (być może subiektywnym) zdaniem Prime wypadło najlepiej.


Ale niestety najgorzej pod względem samej gali. Potężne opóźnienie (chyba o 22 rozpoczęła się 3 walka), a pojedynki zazwyczaj zamykały się w pierwszej rundzie. Niestety zbyt dużo missmatchy. Za to Clout w ostatnim czasie najlepiej wypadło pod względem samej gali, a najgorzej w kwestii technicznej.
  • Odpowiedz
  • 6
@Dostaje_raka_na_YouTube niestety ale Policja wymogla większą kontrolę Bezpieczeństwa. Dlatego ochrona dłużej sprawdzała kibiców. Między innymi przez to było opóźnienie aby wszyscy kibice zdążyli wejść. Ja z mojej strony mówię Sorry za to opóźnienie. Mam nadzieję że to się nie powtórzy. Tak jak i koncerty ????
  • Odpowiedz
@Bezi77: Tak, zdecydowanie koncerty to zawsze minus freakowych gal. Ja jestem fanem dynamiki, bez zbędnego przeciągania. A argument o opóźnieniu rozumiem, choć szkoda, że nie wybrzmiał on (chyba) podczas samej transmisji. Macie w planach pracę nad lepszym tworzeniem kart walk, by nie było już takich dysproporcji między zawodnikami?
  • Odpowiedz
Już lepiej zrobić jakiś konkurs (jak jest potrzebna wymuszona przerwa/mieć w zapasie przygotowany) poprawi to relacje z kibicami. Odwróci wzrok od przerwy. Można pomyśleć o jakiś gadżetach takich mocno kolekcjonerskich i pamiątkowych a nie, że ktoś bilet wygra na następną galę, chociaż to też może być jako nagroda np jakiś VIP w gronie influ na następnej gali.
  • Odpowiedz
@Bezi77: Dziękuje za szybką odpowiedź, wysłałem właśnie jeszcze jednego maila,myślę że rownież wartego zobaczenia i więcej już nie będę tutaj na Wykopie Prezesa fatygował i oznaczał .

Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia !
  • Odpowiedz