Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: niby ma sprzedać udziały, a tak to dowiedział się 2 tygodnie przed gala fame gdzie miał podpisany kontrakt to chyba logiczne, ze musiał go wypełnić. Wiec argument z dupy, pytanie co zrobi jakby jednak przywrócili go jako włodarza. Wardega nie powiedział przecież, ze jest zły - wrzucił screeny gdzie pisał pedofilskie teksty wiec półmózg by stwierdził, ze coś z nim jest nie tak? masz pol mózgu xD?
@Alcadent: przecież Zwyrol wczoraj bardzo wyraźnie mówił, że nic sie nie zmieniło, Boxdel dalej jest w FAME, był wczoraj w studiu, był podczas rozmów w sprawie walki, Sylwek sam sie chwalił że rozmawiał z 4 włodarzy, on wie jak to wygląda od kulis
@Alcadent: I dlatego na cage'u siedzi pokój obok i napuszcza Beverly żeby go wybielać a Sylwka cisnąć. A Ty wmawiaj sobie dalej że jest inaczej, bo nie chcesz przyjąć do wiadomości, że zwyczajnie Cie w #!$%@? idole robią i tego nie widziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alljanuszx: aktualnie jest, ale to co wyżej piszesz to domysły. Wroci jako włodarz, a on zostanie to wtedy można krytykować. Wciąż chłop jest wykluczony, o czym rozmawiał z nimi na miejscu to niewiadoma, wiec możesz mieć racje, a możesz nie mieć i o tym pisze
@Bojla: ale o czym ty chłopie teraz piszesz, nie ma logiki w tym co piszesz. Czyli tak, Wardega jednak lubi Boxdela i chce pracować pod nim i dla niego jest git, ze Boxdel napuszcza Beverly na niego? człowieku xDDD nie byłeś nigdy dobry chyba w układali puzzli co xDDD
@Kroledyp: @Alcadent Nie pytajcie o FAME - spytajcie dlaczego Wardęga nie dał jeszcze oświadczenia że odchodzi z GOATS's bo nie będzie współpracować z Boxdelem lub że odejdzie jak ten zostanie w projekcie.

No bo on chce z nim pracować xD Dlatego wczoraj zapowiedział podcast z boxdelem o aferze.
@Alcadent: Nope, Wardęga tam jest, bo ma kontrakt do uzupełnienia. To Ty siedzisz i #!$%@? o tym, że Boxdel udziały sprzedaje więc Wardęga sobie tam może siedzieć. Mi mówisz o układaniu puzzli a sam w swojej głowie masz dziury jak ser szwajcarski skoro nawet nie wiesz co pisałeś chwilę wcześniej i do czego się człowiek odnosi. Zaprzeczasz sam sobie - także nie dziwi mnie, że Twoi idole robią z Tobą co
@Bojla: XD dobra ostatni raz Ci odpisuje bo albo mnie trollujesz teraz albo jesteś debilem, ale niech stracę. Jedno nie wyklucza drugiego - wspomniałem o tym, bo przed kolejnym kontraktem pewnie decyzja o pozostaniu Boxdela w Fame będzie jasna. Taki trudny proces myślowy? Jeśli chodzi o resztę to rzucasz ogólniki, ja Ci dałem wyżej przykład logiki Twojej co opisałeś w ogólnikach i w ogóle sie nie odniosłeś. Wiem, tak najłatwiej napisać