Wpis z mikrobloga

Moja teoria na temat tego co wczoraj się stało na Cage.

Według mnie, telefon żony Rozpary nie ma żadnego głębszego dna. Po prostu ona sama poczuła potrzebę powiedzenia tego na live, i Rozpara to umożliwił. Wskazuje na to ucięcie tematu przez reżyserkę, i na pewno Boxdel z Pasternakiem którzy byli na miejscu o tym nie wiedzieli (moze wiedzieli o telefonie ale nie o tresci).

Na pewno to tez nie byl zaden plan wybielania, bo takie cos nie pomaga a przeszkadza. Nikt by nie atakowal teraz Wardegi kiedy caly internet stoi za nim murem. Boxdel gdyby planowal zemste to zrobiłby to w inny dużo bardziej inteligentny sposób.

Do tego Wardega wczesniej zapowiedzial jakis podcast na temat pandory z Boxdelem, i prawdopodobnie fame (tak bylo mozna to zrozumiec) wiec skoro tam sa juz dogadani na ruchy to nikt by tego nie bombardowal.

No i GOATS - Izak potwierdzil odejsce, wiec to wskazuje ze Boxdel zostaje, zapewne z wardega.

Jutro aferki, wiec jak zwyrol wczesniej nie odpali to pewnie sie wyjasni.

#famemma
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@Zahion: No i przyznałeś się że nie masz dowodów więc postanowiłem odpowiedzieć. Skoro udajesz takiego pseudo-inteligenta to wcale mnie nie dziwi czemu moje punktowanie Cię tak boli :)

Nie chce mi się już Tobie odpowiadać

zmieniłeś narrację. Nic dziwnego u osób z psychologicznymi mechanizmami obronnymi, w tym syndromie wyparcia.


Fajnie zmieniasz temat i próbujesz manipulować żeby zbić z tropu że sam się zaorałeś i dostałeś tym samym
  • Odpowiedz
No i przyznałeś się że nie masz dowodów więc postanowiłem odpowiedzieć. Skoro udajesz takiego pseudo-inteligenta to wcale mnie nie dziwi czemu moje punktowanie Cię tak boli :)

Ta dyskusja nie ma sensu. Jak udowodnisz kto stoi za PRem boxdela w aferze Pandora Gate to zawolaj, moze odpowiem.


Głupiś, ale wciąż śmieszy.
  • Odpowiedz