Wpis z mikrobloga

Moja teoria na temat tego co wczoraj się stało na Cage.

Według mnie, telefon żony Rozpary nie ma żadnego głębszego dna. Po prostu ona sama poczuła potrzebę powiedzenia tego na live, i Rozpara to umożliwił. Wskazuje na to ucięcie tematu przez reżyserkę, i na pewno Boxdel z Pasternakiem którzy byli na miejscu o tym nie wiedzieli (moze wiedzieli o telefonie ale nie o tresci).

Na pewno to tez nie byl zaden plan wybielania, bo takie cos nie pomaga a przeszkadza. Nikt by nie atakowal teraz Wardegi kiedy caly internet stoi za nim murem. Boxdel gdyby planowal zemste to zrobiłby to w inny dużo bardziej inteligentny sposób.

Do tego Wardega wczesniej zapowiedzial jakis podcast na temat pandory z Boxdelem, i prawdopodobnie fame (tak bylo mozna to zrozumiec) wiec skoro tam sa juz dogadani na ruchy to nikt by tego nie bombardowal.

No i GOATS - Izak potwierdzil odejsce, wiec to wskazuje ze Boxdel zostaje, zapewne z wardega.

Jutro aferki, wiec jak zwyrol wczesniej nie odpali to pewnie sie wyjasni.

#famemma
  • 22
@RafDan: czemu myślisz że Boxdel zaplanowałby inteligentną zemstę? nie potrafi odpowiedzieć na trudniejsze pytanie podczas konferencji czy programów i poci się wtedy jak świnia ze stresu to jak niby miałby cos głębszego przekminić?
@RafDan: jeżeli byłoby tak jak mówisz, to po pierwsze Beverly nie chciałaby zachować anonimowości (pamiętajmy, że ujawnienie tego prawdopodobnie odbyło się z wewnątrz organizacji). Twoje stwierdzenie, że wiedzieli o telefonie, ale nie o treści jest znikomo prawdopodobne.
Oczywiście, przecież Boxdel to intelektualista. To zwykły typ, który poprzez wyłącznie charyzmę i chęci wybił się w internecie. Poza tym nie dopisywałbym influencerom internetowym innych cech bez argumentów. Poza ww., przez wiele lat nawet
@RafDan wardegi nikt by nie atakował bo internet jest za tym leśnym dziadem? Jego zachowanie w wielu tematach jest przynajmniej śliskie, wiele razy pokazał, że tylko hajs się liczy, zwyrolskie zachwiania nawet nie wspomnę a do tego tak dobrze zrobił bo wyjawił i nagłośnił tą patologię, jednocześnie zdradzając swojego kolegę, z którym się trzymał. Dobrze zrobił. Ale za kolegę bym go nie chciał mieć, nie chciał bym nawet mieć z nim nic
czemu myślisz że Boxdel zaplanowałby inteligentną zemstę? nie potrafi odpowiedzieć na trudniejsze pytanie podczas konferencji czy programów i poci się wtedy jak świnia ze stresu to jak niby miałby cos głębszego przekminić?


@sanczopanso_: Przecież odbudował wizerunek, najwięksi Twórcy go wspierają, a był w dole przykopany pod szyję. A żeby tego dokonać trzeba być ogarniętym co pokazuje przykład Dubiela.

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi z konferencją, ale to trochę
@RafDan: mylisz pojęcia. To, że ktoś ma charyzmę i jak to Stanowski nazwał, jest jednym z tych w klasie, którzy dla poklasku na środku sali zrobią klocka - nie świadczy to o ich inteligencji. Najlepszym przykładem, jak sam piszesz, jest Dubiel. Pomijasz istotną liczbę czynników i najwyraźniej źle łączysz kropki, jeżeli po długim czasie przebywania w internecie podpinasz intelekt pod duże zasięgi.

Jeżeli myślisz, że to Dubiel czy Boxdel odpowiadają za
@Zahion: Nie, nie mylę żadnych pojęć co sam dokładnie potwierdzasz w swoim poście. Inteligętna osoba taka jak Boxdel, potrafiła zaplanować i umiejętnie poprowadzić swoją obronę. Nawet jeżeli uważasz że on za nic nie odpoiwada, to dalej wybor PRowca to jest jego wybór. Brak głupich oświadczen to jego wybor. Brak dzialania w emocjach to jego wybor.

Natomiast cała ta Twoja narracja nie jest nic warta, bo Aferki są na żywo, tam PR
@RafDan: mylisz pojęcia, ponieważ mylisz pojęcie inteligencji z innymi cechami charakteru, które są niezbędne do zostania osobą popularną w internecie.

Najwyraźniej mamy różne spojrzenie na definicję słowa umiejętne. Ty, jak widać, poprzez umiejętne definiujesz fakt, że nie został z internetu odsunięty. Staram Ci się uargumentować, że nie czeka to nikogo, kto nie będzie tego chciał i j/w - Dubiela również.

Jeżeli natomiast uważasz za umiejętne - niedomyślenie się zamiarów Wardęgi przed
@Zahion: Ale to Ty mówisz o byciu osobą popularną w internecie, ja nigdzie nie napisałem że on został osobą popularną w internecie bo jest inteligentny. Więc Ty stworzyłeś jakąś teorię i pod nią piszesz wmawiając że ja coś takiego napisałem.

Ja wyraźnie napisałem - odbudował wizerunek. Nigdzie nie pisałem że był usunięty z Internetu. Kolejny raz coś wymyślasz.

Jeżeli Ty natomiast uważasz że wszystko co osiągnął, i to w jaki sposób
@RafDan:
piszesz o odbudowaniu wizerunku, piszesz o inteligentnej zemście, piszesz o wsparciu przez największych twórców, to wszystko dla Ciebie jest składową inteligencji, osiągnięcie popularności, jak widzę - już nie - OK. Inni, jak np. sanczopanczo również najwyraźniej błędnie myśleli "Bycie youtuberem nie jest jednoznaczne z byciem inteligentnym", ale załóżmy, że masz rację, abym mógł w dalszej części skupić się literalnie na Twoich wypowiedziach a nie zakrzywianiu rzeczywistości przez Ciebie :)

Niemniej
@Zahion: Przeciez osiagnac popularnosc mozesz poprzez robienie loda w busie ras sremut i co to ma wspolnego z inteligencją? Skoro to już sobie wyjaśniłeś i przyznałeś racje to idziemy dalej :)

A kto powiedział że odbudowywanie wizerunku już się zakończyło? Przecież w pierwszym poście masz napisane że jeszcze czeka między innymi podcast z wardega i GOATS. Odbudował bo wystarczy popatrzeć na odbiór jego materiałów, jak i wypowiedzi ludzi - czy to
A kto powiedział że odbudowywanie wizerunku już się zakończyło? Przecież w pierwszym poście masz napisane że jeszcze czeka między innymi podcast z wardega i GOATS. Odbudował bo wystarczy popatrzeć na odbiór jego materiałów, jak i wypowiedzi ludzi - czy to internautów czy to Twórców. Nie wmówisz nikomu że Rock to jest opłacone 15-letnie dziecko przez Boxdela. Nie ważne co zrobi, nigdy nie wróci do tego co było przed aferą, do końca życia
@Zahion: Sprytnie, napisać do mnie ale mnie nie oznaczyć tak żebym nie wiedział że coś napisałeś :)

Wydaje mi się, że słowo "odbudował" nie ma formy czasu teraźniejszego i jest czasownikiem dokonanym. Rozumiem, że w tej materii równiez masz inne zdanie. Chętnie posłucham.


Już to wytłumaczyłem wyżej.

Jego "sukcesy" po PandoraGate moim zdaniem to wynik korekty, takie korekty zdarzają się np. na giełdzie, kiedy dojdzie do przeszacowania wartości. Zapewne dalekie jest
@RafDan:

A kto powiedział że odbudowywanie wizerunku już się zakończyło? Przecież w pierwszym poście masz napisane że jeszcze czeka między innymi podcast z wardega i GOATS. Odbudował bo wystarczy popatrzeć na odbiór jego materiałów, jak i wypowiedzi ludzi - czy to internautów czy to Twórców

Już to wytłumaczyłem wyżej.


Niczego nie wytłumaczyłeś i nie znasz podstaw języka polskiego, ani nie potrafisz przyznać się do błędu. Z jednej strony piszesz, że się
@Zahion: Dobra typie, Ty się kłócisz sam ze sobą i z filmem który wstawiłeś xD

Weź tabletki, bo żeby wstawić film, i 3 razy zmienić wersje, nie znając treści tego filmu, to nie jest normalne. Skoro jest dowód a Ty i tak przeczysz, to szkoda mojego czasu, bo w takim przypadku to nie jest normalne żebyś nie był trolem.

Mówisz że wardęga nie odpowiedział, mimo że odpowiedział xD Tak to jest
@RafDan: wydaje mi się, że jasno Ci zacytowałem o czym rozmawialiśmy, jakie miałeś pierwotnie zarzuty, a jakie miałeś finalnie zarzuty, tj. kiedy Twoje pierwotne okazały się nieprawidze zmieniłeś narrację. Nic dziwnego u osób z psychologicznymi mechanizmami obronnymi, w tym syndromie wyparcia.
Nie chce mi się już Tobie odpowiadać,

zmieniłeś narrację. Nic dziwnego u osób z psychologicznymi mechanizmami obronnymi, w tym syndromie wyparcia.


@Zahion: Podoba mi się jak nie przestajesz się pogrążać :)
@RafDan: prawdopodobnie przez pewien czas będzie Ci się to dalej podobać, później zostanie to zapomniane i przechowane w podświadomości. Najgorsze może być w przyszłości uczucie dysonansu poznawczego, kiedy wspomnienia będą wracać, a mózg wyrośnie z ciała dziecka,

Ta dyskusja nie ma sensu. Jak udowodnisz kto stoi za PRem boxdela w aferze Pandora Gate to zawolaj, moze odpowiem.