Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś samochodówkę która świetnie współpracuje z kierownicą?

Kupiłem wczoraj genesis seaborg 400 ale forza 5 w ogóle jej nie znajduje jako kierownicy (w ustawieniach sterowania nie pojawia się sekcja kierownica, jest tylko pad) i chociaż działa, to sama jazda jest daleka od choćby poprawnej - zauważalne duże opóźnienie jakby „miała luzy”, No nie idzie wyczuć.

Zanim zacznę grzebać w ustawieniach modach itp chciałem sprawdzić kierownice na innej grze wiec szukam czegoś w miarę możliwości taniego :))

#gry #grykomputerowe
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@bl4nk404: I jako zabawka była kupiona, nie chciałem wydawać ponad tysiąca na kierownice która będzie katowana przez dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślisz, że bez tej funkcji force Feedback nie ma szans nawet w innej grze żeby ta kierownica działała bardziej jak normalna? W forzy mimo ustawień luzy są w #!$%@? i nie da się grać normalnie, skręcam troszeczkę i zero reakcji, skręcam bardziej i zero reakcji
  • Odpowiedz
Sprawdź ustawienia kontrolerów w windows jest tam opcja kalibruj. Podłącz kierownicę, naciśnij klawisz windows+R i wpisz "joy.cpl" później właściwości->ustawienia->kalibruj
  • Odpowiedz
  • 0
@bl4nk404: Kupując lepszą kierownice myslisz ze mógłbym w takiej forzie jeździć na poziomie zbliżonym do tego co w normalnym samochodzie? Jesteś w stanie polecić coś do +/- 1500 żeby nie żałować zakupu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bl4nk404: o widzisz to dobrze ze zapytałem. A myslisz, ze jakis logitech jest w ogóle wart rozważenia, bo z tego co czytałem to chyba wszystkie mają zębatki?
  • Odpowiedz
Każdy Logitech jest słaby ze względu na ten force feedback kup Thrustmaster będziesz zadowolony a dodatkowo daje duże możliwości rozbudowy na przyszłość
  • Odpowiedz
  • 0
@bl4nk404: Jak bym się zdecydował na t248 to jest różnica czy wezmę wersje dedykowana dla xboxa czy dla Ps jeśli i tak będę grał na PC Windows 11? Forza 5 i asseto corsa ogarniają tą kierownice nie?
  • Odpowiedz
z tego co widziałem to wersja na xbox jest nieco droższa wiec lepiej brać tą z PS5 a na PC nie będzie to robiło żadnej różnicy. Żadne gry wyścigowe nie będą miały problemu z tą kierownicą
  • Odpowiedz
  • 1
@bl4nk404: Kupiłem, podłączyłem i grałem już chwile w Forze. To jest niebo a ziemia w porównaniu do tamtej kiery, WIEEELKIE DZIĘKI za pomoc!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz