Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR: Bo w którymś odcinku postanowił, że jego dzieci dowiedzą się jak poznał matkę. Również posiadam takie obawy o to, że autorzy uśmiercą matkę, ale mam nadzieję, że nie dojdzie do czegoś takiego
@Pucha12: No tak, ale np. był taki jeden odcinek, w którym Ted pojechał pod jej drzwi, gdy Matka go jeszcze nie znała i mówił, że oddałby wszystko po to, żeby spędzić z nią te dodatkowe 45 dni. W tym wypadku to nabiera nowego znaczenia.

Poza tym o ile np. można zobaczyć, że Marshall i Lilly byli razem już w bardziej zaawansowanym wieku, to w przypadku matki, to najstarsza była chyba w
@Wojt_ASR: Tak właśnie przy tym odcinku pojawiły się moje obawy o to. Lilly i Marhala pokazywali bo byli obsadzeni, a matka nie, poza tym był jeden taki odcinek gdzie był zjazd absolwentów uczelni którą kończyli bohaterowie, nie pamiętam który to był odcinek . Było to już dosyć podeszłym wieku (mogę się mylić), może zaraz poszukam który to był rok. W każdym razie byli po zjedzeniu kanapek :P i Ted zapytał gdzie
@maqs7: na moje to tu nie chodzi o tytułową matkę, a bardziej o matkę ktoregoś z bohaterów. Polecam poczytać dyskusję na polskim forum tego serialu
@Pucha12 w ktoryms odcinku 8. sezonu pojawil sie Ted Za 20 Lat i zartowal na temat tego, ze nie moze znalezc tej jedynej, po czym pochwalil sie obraczka, wiec moze nie wszystko stracone ;)
@Dawidosz: wiesz na forum było już to wyciągnięte, Ci którzy bardzo trzymali się tej spiskowej teorii mówili że Ted mógł nawet zatrzymać obrączkę po śmierci żony. Koronnym dowodem, że nie chodzi o śmierć matki jest zwrot Ted w którymś odcinku do dzieci "nie mówcie tego mamie" (albo coś w tym stylu)