Wpis z mikrobloga

Zadbane Mirki, jaki naturalny dezodorant nie zostawi śladów na białych koszulkach? Do tej pory testowałem lale i rarecraft i oba brudziły jasne ubrania choć ten drugi odrobinę mniej.

I umówmy się Oldspice czy inny Axe to nie jest naturalny dezodorant

#perfumy #higiena
  • 10
@Badbehaviour: Praktycznie nie mam białych ubrań, ale mam lekko kremowe i nie zauważyłem ani razu problemu.

Gwarancji nie daje, ale mają wersje w małych opakowaniach do testów.
  • 1
@FELIX90 a właśnie czarne i szare koszulki nie mają nawet śladu za to na białych widać brązowe plamy pod pachami. W prawdzie wszystko znika w praniu ale komfort użytkowania białych rzeczy jest żaden

@z--x sprawdzę ale opinie o produkcie na allegro nie pomagają. Jeden twierdzi, że nic nie brudzi a inny, że plamy nie do wyprania
@Badbehaviour: A po co w ogóle używać na co dzień dezodorantu (myślę, że sensowne pytanie na tagu #perfumy xD)? Nie piszesz przypadkiem o antyperspirancie? Kup sobie bloker z Ziaji albo jak wolisz codzienne stosowanie to nivea black and white
ed. ok, pytasz o naturalne, w takim razie nie wiem xD uczula cię coś czy tak dla idei?
  • 0
@Alex_mski Dezodorant ma sprawić, że pot nie wytwarza przykrego zapachu a nie nadawać zapach sam w sobie i w.w. kosmetyki radzą sobie z tym bardzo dobrze ale jak wspomniałem zostawiają ślady

Tag perfumy bo żeby ladnie nimi pachnieć to trzeba najpierw nie śmierdzieć

A bloker z ziaji i Nivea to gówno i nie działa w przeciwieństwie do tych naturalnych
@Badbehaviour:

Wiem co to dezodorant. Nawet te naturalne o których piszesz mają podane kompozycje zapachowe, nie sądzę, żeby to się nie gryzło z perfumami. Ja tam wolę się w ogóle nie pocić niż maskować zapach potu, choć to pewnie niezdrowe czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko że ja myślę jedynie o pachach, bo raczej nie mam problemów z potliwością - może dlatego zarówno bloker jak i