Wpis z mikrobloga

Kto go tutaj wpuścił? xD

Btw: Robiłam research i rzeczywiście to jest gość z Ukrainy dlatego o tym pisze bo inaczej nie byłoby tematu. To jest członek zespołu Poshlaya Molly który będzie u nas występował xD

Źródła:

https://x.com/wypartowiczba/status/1721573981868667169

https://x.com/michalfellapl/status/1721555469263606007

#ukraina #wojna #rosja
Sin- - Kto go tutaj wpuścił? xD

Btw: Robiłam research i rzeczywiście to jest gość z ...

źródło: IMG_4396

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sin-: Nic tylko dać o tym cynk ultrasom z takiego Krakowa, Poznania czy Trójmiasta w któych ma występować. Na kopach by wyleciał za Ural xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 415
@Qbon1802: Te koncerty powinny zostać odwołane i gość powinien zostać odprowadzony na granice i wydalony z kraju. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. I to pisze jako osoba solidaryzująca się z Ukrainą. Wszystko ma swoje granice.
  • Odpowiedz
@Sin-: przecież takiego, to sami Ukraińcy by obili za taki tekst xD

Ja bym go wydalił na Ukrainę żeby go zmobilizowali. Pod Andrijiwką, pod ruskim ostrzałem nie będzie taki wyszczekany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sin-: jest gdzieś całość tej wypowiedzi?
Żeby się zaraz nie okazało, że jeden z najbardziej egy muzykantów ściany wschodniej mówił coś ironicznie i zostało to wyjęte z kontekstu.
  • Odpowiedz
@Sin-: Akurat Polska nie spełnia warunków akcesji do Imperium Rosyjskiego, gdyż przekracza ona wielkorosyjską normę maksymalnej ilości toalet ceramicznych na km².
  • Odpowiedz
  • 2
@Sin- To jest taki oczywisty ragebait, a tępe wykopki aż się gotują i robią fejma jakiemuś losowemu przychlastowi, o którym pies z kulawą nogą nie słyszał xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@BayzedMan: Wiesz, że jestem za Ukrainą i ten post nie ma na celu przedstawienia Ukrainy w negatywnym świetle. Piszę przecież tylko o tym gościu a nie o milionach ludzi tutaj przebywających.
Sam zespół jest z Ukrainy a typ też jest Ukraińcem. Obecnie na Twitterze ludzie piszą, że gość wybył do Rosji i tam mieszka. Można powiedzieć, że jest prorosyjskim Ukraińcem. Z kolei nexta napisała, że gość sobie żartował i nikt
Sin- - @BayzedMan: Wiesz, że jestem za Ukrainą i ten post nie ma na celu przedstawien...

źródło: IMG_4398

Pobierz
  • Odpowiedz
@Qbon1802: #!$%@? zrobią, te patusy zrobią wszystko byle tylko nie nosiło choć śladu znamiona pożyteczności. Zresztą naziol, naziola nie ugryzie choćby i "wrogiego".
  • Odpowiedz