Wpis z mikrobloga

Wrzucam żeby faktycznie było zgodnie z #pokazauto może na przyszłe wakacje uda się skończyć, póki co usunięte ogniska rudej, nowy lakier, zabezpieczona podłoga i newralgiczne miejsca, udało się też zrobić swap na M52B28, w środku wydmuszka aktualnie, fotel skręcony na dwie śruby do podłogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nowe wnętrze czeka.Ttrzeba doczyścić wszystko w środku żeby nie musieć tego ściągać przez kolejne 30 lat, jeszcze dużo pracy.
#motoryzacja #bmw
HiddenProcess - Wrzucam żeby faktycznie było zgodnie z #pokazauto może na przyszłe wa...

źródło: IMG_3073 (1)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Palladyn400: nie oddaje do warsztatów tylko robię ze znajomymi więc cieżko mi powiedzieć, progi były ładne, weszła reperaturka podłogi pasażera, można było ratować ale chciałem to po Bożemu zrobić, ogólnie trafiła mi się ładna sztuka. Jeżeli chodzi o lakier to robiłem to zewnętrznie i tutaj bez komory silnika bo było bardzo ładnie wyszło 10k. Ogólnie ceny lakiernictwa i blacharki mocno poszły w górę odkąd się zaczęło zwiększone zainteresowanie klasykami/starszą motoryzacją
  • Odpowiedz
@HiddenProcess: Super! Oby służyło długo! Problemów ze swapem nie było?
Jestem aktualnie na etapie rozbierania mojej e36 coupe i blacharkę całą też chcę sam zrobić. Jeszcze myślę nad lakierowaniem ale nie wiem czy podołam. Zabezpieczałeś spód auta? A przed lakierowaniem czyściłeś blachę? Zastanawiam się aby najpierw całe auto oddać do sodowania i wtedy na lakierowanie.
  • Odpowiedz
@BigDaddyy: Miałem doświadczonego gościa od tego, skrzynia z M20 plus jakiś krótki dyfer ale będę go zmieniał napewno na szperowany, ogólnie najlepiej opuścić samochód na silnik od góry wydaje mi się to niewykonalne przy tych rozmiarach R6 z BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°) podłoga częściowo zabezpieczona, czekam na termin u znajomego znajomego żeby mi kompleksowo to pokrył wszystko.
Jedyne co to przykleił mi progi z IS
HiddenProcess - @BigDaddyy: Miałem doświadczonego gościa od tego, skrzynia z M20 plus...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-6 o 16.20.49

Pobierz
  • Odpowiedz