Wpis z mikrobloga

Siema, Gdzie w #krakow najlepiej się udać żeby kupić buty na #narty ? Budżet nieograniczony bo juz przerabialem kilka par butów i w zadnych nie dalem rady zjechac więcej niż 2x bez rozpinania ich na dole i odpoczynku. Szukam jak najlepszego doradztwa i sprzętu
  • 23
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Hm, tego w sumie nie próbowałem, ale jak poprosisz to pewnie się da - miejsce na to jest, a nart też mają dostatek. I generalnie są współpracujący. Jak zapytałem ile mogę mieć czasu na przymierzenie butów (i poczekanie, czy nie zaczną boleć po jakimś czasie), to powiedzieli, że od 10:00 do 18:00 (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: A, i jeszcze jedno - jeżeli problemem u ciebie będzie to, że buty będą cię cisnęły w jednym miejscu, to w cenie butów masz "odbarczanie", czyli deformację skorupy tak, żeby w tym miejscu nie cisnęła.
  • Odpowiedz
@cochese: u mnie głównym problemem jest drętwienie stopy i brak doplywu krwi jak za mocno zapnę, ogólnie kwestia chyba podparcia bo ten sam efekt mam jak postoje trochę na palcach więc mozliwe ze problemy z wkladką
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: nie doradzę w zakresie pytania gdzie, ale w kwestii drętwienia mi drętwiały środkowe palce stóp i generalnie okazało się że dolne klamry dopinałem za mocno ale inaczej było mi nie wygodnie. Problem rozwiązały buty z mikroregulacją klamr, polecam mi wystarczyły trzy obroty i buty mam jak ulał.
  • Odpowiedz