Wpis z mikrobloga

Strasznie #!$%@? mnie kiedy p0laczki w kinie rechoczą ze śmiechu na filmach które komediami nie są, mało tego czasem nawet nie ma jakiś przygłupich komediowych wstawek a i tak znajdą sie ludzie którzy będąc rechotać.
Dzisiaj będąc na „Concrete Utopia” w końcu przysłuchałem się i doszedłem do wniosku kim są ci ludzie - to są praktycznie same kobiety. Ciekawe czemu tak jest, nie potraficie obejrzeć filmu nie #!$%@?ąc innych swoim rechotem #rozowepaski ?
Gdyby istniały seanse na które nie wpuszcza się kobiet a bilet taki kosztowałby 3 albo nawet 4 razy tyle to bez zawahania kupowałbym takie bilety żeby w pełni skupić się na filmie i wczuć się w seans.
#film #kino #bekazpodludzi
  • 6
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: to koreańska produkcja i przyznam były takie sceny w pierwszej połowie gdzie spodziewałem sie rechotu i zagryzałem zęby. Ale byłem też na całkowicie poważnych powiedziałbym niszowych filmach gdzie nie było takich scen a i tak były rechoty.
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara az mi przypomniales jak w filmie „7 uczuc” na koncu jest scena, w ktorej szkolna sprzataczka mowi bardzo madre rzeczy, o niekrzywdzeniu i sluchaniu dzieci, ale przy tym bluzgajac. Oczywiscie cala sala rechotala sie przez te przeklenstwa, nie sluchajac nic moralu ()
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: mam wrażenie, że teraz tak jest po prostu "cool". Od razu mi przypomniałeś wywiady amerykańskie przy udziale publiczności, gdzie ktoś znany coś mówi co w ogóle nie jest żartem i nie jest śmieszne i nagle salwa śmiechu. Tak mnie to irytuje że nie wiem xD
I zagraniczniaki mają pretensje, że w Polsce się nie śmieje z byle czego i nie uśmiechamy się do randomowych ludzi na ulicy. No bo i
  • Odpowiedz