Wpis z mikrobloga

@Atreyu: to samo gwno a nawet jeszcze gorsze bo polaczone z tym frontem ktory jeszcze bardziej jest #!$%@?, momentami chyba soczewki sa dalej niz w oryginale bo widze "maske nurka" caly czas (mimo przyblizenia max + ten pasek) ktory niepotrzebnie tez jest skomplikowany o element ktory nic nie daje
kiedy mialem front z kiwi w q2 to widzialem front jak w vive minus mniejszy fov
@twardy_kij: w dwójce strap zjeżdżał z głowy, w trójce trzyma mi się nawet w beatsaberze (co nie znaczy że go nie wymienię asap xD) - ale to w dużej mierze kwestia środka ciężkości, 3 jest dużo mniejsza i ciężar jest dużo bliżej głowy
@Atreyu: wystarczylo ten pasek gorny wyciagnac w q2, nie wyglupiac sie jakby sie nosilo dziecinna czapke, no glownie od ciezaru wydaje ci sie lepszy ale i tak cisnie w glowe bez sensu
bez sciagniecia w q2 faktycznie latal jak krowi dzwonek, po to jeszcze wtedy ten silikonowy bajer kupowalem

no to to wlazlo bez problemu razem z tymi dwoma paskami od stanika w q3
twardy_kij - @Atreyu: wystarczylo ten pasek gorny wyciagnac w q2, nie wyglupiac sie j...

źródło: Untitledsfdsd

Pobierz
@mustafas00: tz co? plastiki? nie ma jeszcze, na fb na razie sie tym flexuja, mysle sie tak wogle to sie duzo tych chinoli jeszcze zdziwilo tym ze te gogle tyle ciagna pradu, kiwi niby dlatego nie ma nic do q3, bobovr z przerobka niby 20 minut i bateria zewnetrzna pusta XD
gume gdzies kupowalem chyba na amazon, te gumowe nauszniki od kiwi tez w sumie niezle (juz tego nie sprzedaja, czasem
@Cerasus: to to jeszcze inny ficzur do ktorego jeszcze nie doszedlem, zastanawiam sie czy nie #!$%@? jeszcze czegos 1lcd vs 2lcd, troche mi sie wydaje jakbym mial za duza przestrzen miedzy panelami mimo ze rozstaw oczu mam ustawiony dobrze
@twardy_kij bo tak jak pisałem, stereo overlap w Q2 było 90° a w Q3 jest 80°. Żeby ten problem zniwelować trzeba mieć oczy przy samych soczewkach a z tym coverem jest to nie możliwe, chyba że ścianie się głowę jak w imadlem xD. Trzeba czekać na lepsze covery.
@Cerasus: no cos tam juz probowalem ale za bardzo sie plastik wbija w morde, fov chyba mocno nie wzrosl ale po bokach jest troche wiecej, tekst ostrzejszy po srodku na pewno.
tylko wlasnie pomiedzy cos sie dzieje, troche jak w lornetce kiedy z 2 okregow probujesz zrobic jeden srodkowy, jakby nos temu przeszkadzal
niby zmieniam rozstaw a i tam nie moge tak naprawde trafic taki w naprawde optymalny (optymalny to pewnie
twardy_kij - @Cerasus: no cos tam juz probowalem ale za bardzo sie plastik wbija w mo...

źródło: Untitleghrhgrtd

Pobierz