Wpis z mikrobloga

@wladdan: dostali tyle sprzętu od Zachodu i się nie udało, dodatkowo mieli wysokie morale i dużą ilość chętnych do walki, kiepsko widzę żeby Ukraina cokolwiek ugrała kiedy pomoc, morale i chętni do walki powoli się kończą :/ To nie koncert życzeń że mówimy co byśmy chcieli, moim zdaniem trzeba patrzeć realnie jak się sprawy mają
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: w ankiecie pytałeś o najszybsze rozwiązanie konfliktu a nie o jego uśpienie na kilka lat.
Tylko utrata zagrabionych terenów spowoduje że kacapy porzucą pierwotny plan.
Pozostawienie im nawet m2 spowoduje że uznają swoje zwycięstwo i przyjdą po resztę.
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
W Twojej onucowatej świadomości tak, depopulacja dotyczy tylko Ukrainy, w mojej wierze depopulacja dotyczy przede wszystkim kacapii, która suma sumarum przegrała już i na tej wojnie trwa bo nie wie jak z tej klęski zrobić zwycięstwo. Pozostawienie im Krymu było y takim zwycięstwem i pozwoliło w dalszej części snuć plany o zajęciu Europy.
  • Odpowiedz
@wladdan: czyli opierasz to na wierze? A dokładnie w co wierzysz? Że giną tylko kacapy i to w proporcji większej niż 4:1? Mniej więcej tyle razy więcej mieszkańców, a co za tym idzie poborowych ma Rosja. Jeszcze dwóch lat wojny nie wytrzyma prędzej Ukraina niż Rosja, chociaż się zgadzam że równie korzystne może być z polskiego punktu widzenia dalsze wykrwawianie kacapów.
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Jak zwykle upraszczasz, ale tak dane z kacapii możemy opierać tylko i wyłącznie na wierze ponieważ rostat nie podaje faktycznych danych ale dane propagandowe i według tuch danych ubyło jedynie 0,5 mln ludzi z kacapii w 2022 roku. Według mnie jest o wiele gorzej. Dodatkowo współczynnik feminizacji lub starzenie się społeczeństwa jest tam wyższy niż w krajach europejskich ale nie jest możliwe poznanie tych danych dokładnych.
Reasumując kacapy mają przesrane
  • Odpowiedz
@wladdan: przecież jesteś Ukraińcem, zachodnia cywilizacja dopiero na ciebie czeka jak podpiszecie pokój, u mnie w Zachodniej Europie nikt się nie zgadzał wspierać Ukrainy aż Ukraina nie powie: "już nie wysyłajcie". Poparto Ukrainę w tym konflikcie a nie włączono ją do sojuszu północno-atantyckiego, nie siej dezinoformacji/nie prezentuj swoich życzeń jako rzeczywistości
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Piłeś nie pisz ;)
Gdzie murchańsk a gdzie Europa ;)
Saszka wstawaj zesrałeś się ;)
Nie tylko Ukraińcy nie nawidzą kacapów. Jeżeli Twój infantylny skowyt „przecież jesteś Ukraińcem” miał wyrażać mój stosunek do kacapów i onuc - tak panie kacap „Wszyscy jesteśmy Ukraińcami” bo Was nie nawidzimy.

Gdzie tu widzisz dezinformacje?
W mojej wypowiedzi jest obca Tobie logika i łączenie faktów.
  • Odpowiedz
@wladdan: projektujesz na mnie swoje uczucia: to ty od początku zarzucasz mi bycie Rosjaninem mimo że nigdy w Rosji nawet nie byłem, "twój infantylny skowyt" o mojej rzekomej rosyjskości dokładnie tak odbieram. Ukraińcami nie chce być coraz więcej Ukraińców wyjeżdżających do Europy Zachodniej i nie planujący wrócić więc te utopijne bajeczki o dozgonnej solidarności z Ukrainą typu "Wszyscy jesteśmy Ukraińcami" to twoja kolejna projekcja - szkodliwa dla Ciebie i twojego kraju
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Widzę Twoją mentalność Kalego - Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść źle ;)
Na początku udajesz „ą” i „ę” ale jak widać w powyższej wypowiedzi po chwili już zachowujesz się jak dzieciak w piaskownicy. To Ty, nie bo Ty … ;)
  • Odpowiedz