Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Myślę, że bardzo się tym przejmie Rezi... A tak już poważnie, jak wyobrażasz sobie wywalanie scen z Dubielem, co mają usunąć wszystko z nim? Przecież ten program nie będzie miał kontekstu w tym momencie, znów będziecie płakać na wykopie jak z Wiką, że jakoś z dupy ją wyrzucili
@lemonsilverhaze: @Madziol127 @duzeelobenc @danoneek @Bojla
Ale się zesraliscie do @MrBeast
Dając łapkę w dół i zostawiając negatywny komentarz coś jest robione. Za chwilę podłapią to jakieś kanały commentary/newsowe i zaczną krytykować zachowanie twórcy. Tak wyświetlenia pod tym jednym filmem będą ale pod kolejnymi już nie, do tego następni zastanowią się czy chcą mieć cokolwiek wspólnego z Dubielem widząc odzew na jego pojawienie się.
Oczywiście jeden komentarz i jedna łapka nic nie
@MrBeast moim zdaniem wgl branie dubiela to był zły pomysł gość co chwilę ma jakąś dramę i jest zwykłym manipulantem trochę się zawiodłem myślałem że rezi ma trochę więcej rozumu. Jeśli ten sabotażysta to coś takiego jak mafia to mam nadzieję że szybko gość odpadnie.
@maku_21: To fakt, ale kurde, z drugiej strony giga szkoda wyrzucać cały projekt w śmietnik. Rozumiem giga oburzenie, jakby oni to nagrywali już po wybuchu Pandory, ale to nadal poświęcony czas uczestników, ekipy od zaplecza, pieniędzy. Imo ciężka sytuacja, głupio będzie jak odcinki będą z powycinanym dubielem, bo przez to cały kontekst się popsuje i ciężko będzie zrozumieć o co chodzi. No nie wiem, zobaczymy, może odpadnie w pierwszym odcinki, choć