Wpis z mikrobloga

  • 3
@SzczeryChopak Szalu nie ma - 357,5 total 112,5 przysiad, 120 próbowałem, 100 na klatce (105 mnie przygniotło, tutaj najbardziej zawiedziony jestem) i 145 w martwym - tutaj najmilsze zaskoczenie. Zresztą zobaczymy za kolejne 3 miesiące, teraz był cel 350, nastepny 400 ????
  • Odpowiedz
@emememsik92:Gratulacje nie ma nic lepszego niż nowy PR :D ćwicz sobie spokojnie a efekty przyjdą. Ja w maju 22 zrobiłem total 335, a teraz przymierzam się pod total 550
  • Odpowiedz
@emememsik92: gratki, jaka waga? bardzo podobne ciężary dźwigamy widzę, typowo 1RM nie robiłem, ale w serii przysiad 3x110, płaska 5x100 i martwy 3x145, BW 88-90kg. A w piątek się #!$%@?łem z drabiny w pracy i bark mnie napieprza, że mam może 50% mobilności w prawej ręce, więc pewnie z tydzień off będzie. Nie zapieprzaj na tej siłce, żebyś mi nie uciekł z wynikami za bardzo! xd
  • Odpowiedz
  • 0
@WypiekPeel: bardzo podobna waga - teraz 91, ale większość czasu przez ostatnie trzy miesiące było 88. Trochę za dużo zarcia do chaty zamawiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurde przy takiej serii to jesteś dużo do przodu, ja dzisiaj 145 w martwym zrobilem raz, więc przy Twoim 3 to pewnie max już blizej 180 :D
  • Odpowiedz