Wpis z mikrobloga

Jebłem z mojej grupy dziekanskiej. Chcą iśc na piwo integracyjne, jako ze doszlo kilka nowych osob, ktos rzucil pomysl srody. Napisalem w poscie ze raczej mnie nie bedzie, jako ze popielec, ale zycze milej zabawy itd (mozecie myslec co chcecie, mam swoje przekonania).

Generalnie wiekszosc grupy powiedziala to samo, oraz zyczyli reszcie dobrej integracji.

no i zaczelo sie, trzy osoby widocznie wziely mnie za ognisko zapalne rezygnacji wiekszosci z imprezy.

"katolu"

"ksiadz cie pewnie w dupe dojezdzal"

"sredniowieczy dziad"

"wsadz sobie w dupe przekonania"

"jak chcesz #!$%@? grupe to wypiżdzaj"

Smiechlem hardo xD

cala reszta widzac to jak sie zachowuja takze odwolala przyjscie, umowilismy sie normalnie na czwartek w milej atmosferze, dorosli ludzie podobno, a zachowuja sie jak #gimbaza.

z jakiegos powodu jak ktos odmawia miesa z powodu przekonan to nie ma wielkiej gownoburzy.

#coolstory ? #studbaza #firstworldproblems
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@some1: @wombatlbn: @crazy_drummero: Nie musisz, ale wypadałoby. Jako osoba wierząca nigdy się z takimi sytuacjami nie zetknąłem natomiast wiele razy trafiałem na fundamentalnych katolików, którzy sobie wymyślali albo wyolbrzymiali rzekome prześladowania i szykany, jakie ich spotykają, stąd moje wątpliwości i chęć ujrzenia screenów
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: Głupotę i małość twoich przeciwników ideowych. I słusznie, bo pokazywałby ją idealnie i gdyby to była prawda trudno by się było oprzeć porobieniu screenów. Sprawdź może masz jeszcze te wiadomości w koszu, ośmieszyłbyś niewiernych Tomaszów wątpiących w twoje słowa.
  • Odpowiedz
@marcin-: mam je. ale wstawial nie bede. i nie chodzi o pokazywanie glupoty moich przeciwnikow ideowych, bo jakie oni moga miec idee mowiac jedno, a robiac drugie bo rodzice każą? mam na to wywalone, rownie dobrze moglby to byc wpis o lubieniu lub nie One Direction, sedno nie w tym o co chodzilo, ale co z tego wyniklo.
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: Napisze ci jak było moim zdaniem. Zamiast odpisać kolegom "sorry w środę nie mogę" to odwaliłeś dramę z cyklu "o ja niemoge, jakim to ja jestem wielce hardkorowym katolikiem", nakręciłeś aferę w konsekwencji której pewnie do żadnej integracji już w waszej grupie nie dojdzie. W związku z tym parę osób napisało ci kilka miłych słów ale nie aż tak mocnych jak te co "zacytowałeś" dlatego nie chcesz pokazać screenów.
  • Odpowiedz